Пройди тест і дізнайся який ти підприємець!

Пройди тест і дізнайся який ти підприємець!

Кажуть, перший крок до подолання труднощів – це усвідомити та прийняти те, що вони існують.

Що «не виходить» або йде «не так, як хотілося б» – не через «лежачу» економіку, проноз-конкурентів, безжалісного орендодавця або жадібного клієнта, а через щось у собі. У своїй бізнес-моделі, у недостатній адаптивності до мінливого середовища та настроїв клієнтів або в елементарних прогалинах у знаннях та невмінні їх компенсувати експертизою справжніх профі.

Цей тест – самоперевірка для підприємця. Швидка діагностика своїх сильних і слабких сторін у бізнесі. Ми не стверджуємо, що ці 11 галузей підприємцю потрібно знати досконально. Але розуміння основ і суті ключових питань конче необхідно, аби рухатися вперед з «широко відкритими очима». Відповіді на ці 60 запитань дадуть зрозуміти, з якими галузями у тебе все гаразд, а в які потрібно зануритися глибше. Аби елементарно було легше!

Стратегія, IT, digital, HR, маркетинг, продажі, фінанси, інновації, юриспруденція, менеджмент і PR.

Визнач, які напрямки у тебе, як на долоні. Поринь у вивчення тих, де є прогалини. Пройди тест знову і зафіксуй прогрес. І так до 600 з 600 – максимально можливої кількості балів.

Ти можеш пройти тест як після, так і без реєстрації на порталі. Ми рекомендуємо зареєструватися, щоб зберегти свої результати та потім відслідковувати прогрес – проходити тест можна безліч разів.

/learn_online