10 новинок для підприємців на Форумі видавців у Львові

Як обрати стиль лідерства
Роберт Танненбаум та Воррен Шмідт, #книголав

Усі лідери досягають успіху в різний спосіб. Який стиль лідерства варто обрати вам? Які взагалі існують стилі менеджменту, які їхні плюси та мінуси? Роберт Танненбаум, професор організаційної психології Університетської школи UCLA Андерсона (Каліфорнійський університет у Лос-Анджелесі), та Воррен Шмідт, психолог, президент консалтингової компанії Chrysalis, порадять, який стиль лідерства потрібен вам і вашій компанії. Книжка виходить у серії «Класика Harvard Business Review». 

Ціна: 60 грн.
Де придбати: http://knigolove.com.ua/books-1plus1-media

12 важелів успіху
Стівен Кові, «Видавництво Старого Лева»

Персональні версії успіху мають безліч варіантів. Щоправда, дорогі авто, популярність та імідж необов’язково мають бути його атрибутами. Справжня велич людини – це успіх, який відбиває її справжню суть, а решта – другорядне. Так уважає Кові, автор світового бестселера «7 звичок надзвичайно ефективних людей». Тож як досягти справжнього успіху? Щоб зосередитися на головному і не відволікатися на другорядне, потрібно застосовувати 12 важелів успіху, про які говорить Стівен Кові у своїй новій книзі.

Ціна: 120 грн.
Де придбати: https://starylev.com.ua/12-vazheliv-uspihu

На гачку. Як створити продукт, що чіпляє
Нір Еяль, «Наш Формат»

Є продукт-одноденка, а є такий, що купують поколіннями. Чим вони відрізняються? Річ не у кількості реклами, а у розумінні психології споживача: деякі компанії знають, як мотивувати нас непомітно. Виявляється, щоб створити продукт, який чіпляє, потрібні лише чотири кроки, які не потребують значних інвестицій у рекламу. Автор – підприємець, бізнес-консультант корпорацій зі списку Fortune 500 та викладач психології Стенфордського університету, а його книга стала бестселером New York Times та найкращою бізнес-книжкою року за версією сервісу Goodreads.

Ціна у передпродажу: 120 грн.
Де придбати: http://nashformat.ua/catalog/knygy/biznes_1/kniga_na_gachku_yak_stvoriti...

Людина з Сеула
Френк Аренс, «Моноліт»

Френк Аренс тривалий час був журналістом Washington Post, згодом його запросили керувати PR-відділом в автомобільному гіганті Hyundai. За кілька років він став експертом з автоіндустрії та азійської корпоративної культури. Саме про ці роки свого інтенсивного професійного зростання у країні, яка за 50 років із найбіднішої держави у регіоні стала країною майбутнього, і розповідає автор. Чому економічне диво сталося в умовах агресії з боку Північної Кореї, який до цього стосунок має традиційна конфуціанська філософія, як живе величезна транснаціональна корпорація і яким чином у ній не лише вижив, а й зробив кар’єру молодий татусь – у докладній, розумній та дотепній книзі.

Ціна у передпродажу: 198 грн.
Де придбати: http://bizz.monolith.in.ua/uk/books/seoul-man

Стартап без помилок. Посібник зі створення успішного бізнесу з нуля
Ерік Райс, «Віват»

Якщо ви вважаєте, що успіх стартапа залежить тільки від ступеня ентузіазму його засновників, але аж ніяк не від певних правил, то ви помиляєтеся. Стартапу потрібна чітка методика, інакше справа на ентузіазмі дуже швидко вилетить у трубу. Ерік Райс розробив метод «економічного стартапа»: швидке тестування ідей нових продуктів на споживачах та постійне коригування бізнес-моделі, а вже потім, на основі результатів, масштабні інвестиції. Така модель зекономить час та ресурси. 

Ціна: 118 грн.
Де придбати: https://vivat-book.com.ua/startap-bez-pomylok?search=%D1%81%D1%82%D0%B0%...

Викрадачі вогню. Таємна революція змінених станів
Стівен Котлер, Джеймі Уїл, Yakaboo Publishing

Автори світового бестселера, фахівці з пікової продуктивності та застосування потокових станів, стверджують, що нові можливості тепер доступні будь-кому, а не лише привілейованим, і все це завдяки досягненням науки та сучасним технологіям. Що воно таке – потоковий стан, який дарує людям суперздібності і суперможливості? Це такий стан свідомості, коли людина повністю залучена у те, що робить, сконцентрована та спрямована на успіх. У такому стані може перебувати і продуктивно працювати будь-хто у будь-якій галузі. У цій книзі – історії філософів, пророків, інженерів, військових та, звичайно, бізнесменів. У кожного з них свій стан найвищої продуктивності, який тепер доступний і вам. 

Ціна: 239 грн.
Де придбати: http://www.yakaboo.ua/ua/vikradachi-vognju-taemna-revoljucija-zminenih-s...

Філософія Toyota. 14 принципів роботи злагодженої команди
Джефрі К. Лайкер, «Наш формат»

Справжнього успіху можна досягти лише раціоналізацією праці, оптимізацією виробництва й контролю якості, а також ефективною організацією процесів. Компанії Toyota вдається випускати найякісніші автомобілі у світі з найменшою кількістю дефектів, а ще у неї значно менше людино-годин, інвентаризації та виробничих площ. Як це вдається? Автор, професор промислового й операційного інжинірингу Мічиганського університету, розкриває 14 секретних універсальних принципів менеджменту цієї досконалої організаційної структури. Якщо ви бажаєте отримати найвищі результати від роботи вашої команди – рівняйтеся на Toyota.

Ціна: 165 грн.
Де придбати: http://www.yakaboo.ua/ua/filosofija-toyota-14-principiv-roboti-zlagodzhe...

Взуття-буття. Історія Nike, розказана її засновником
Філ Найт, «Наш формат»

Ця книга про історію компанії Nike від імені її засновника Філа Найта. Він розповідає, як студентом позичив $50 у батька і почав перепродавати кросівки з Японії, і як із мікробізнесу зрештою виросла компанія з річним оборотом $30 млрд. Найт ділиться спогадами про злети й падіння, труднощі зростання компанії, пояснює, навіщо порушувати правила, як народжуються інноваційні ідеї та як формується ідея чогось більшого, ніж просто бізнес. Nike уже давно не просто спортивний магазин, а насамперед ідеологія та спосіб життя – Just do it. Усі інсайти проілюстровані прикладами з досвіду компанії.

Ціна: 150 грн. 
Де придбати:
http://nashformat.ua/catalog/knygy/biznes_1/kniga_vzuttya_buttya_stor_ya...

Інноватори. Як група хакерів, геніїв та ґіків здійснила цифрову революцію
Волтер Айзексон, “Наш Формат”

Мало хто знає, що теорію сучасного цифрового світу сформулювала ще в середині ХІХ століття жінка, і не абихто, а донька самого Байрона – леді Лавлейс. За півтора століття цифрову еру наближали багато людей, проте більшість так і залишилася в тіні. Книга від автора біографій Стіва Джобса, Альберта Айнштайна та Бенджаміна Франкліна розповідає про різні етапи цифрової революції, про ґіків, хакерів і мрійників, які кардинально змінили світ і підхід до бізнесу. Це енциклопедія диваків, яким нині людство завдячує електронним комфортом: Алана Тюрінга, Біла Ґейтса, Стіва Возняка, Стіва Джобса, Ларі Пейджа та інших. 

Ціна: 190 грн. 
Де придбати:
http://nashformat.ua/catalog/knygy/biznes_1/kniga_nnovatori_yak_grupa_kh...

Перше враження. Як відрізнити хороший дизайн від поганого
Чіп Кідд, «Віват»

На щорічній конференції TED виступають ті, кому є що сказати мільйонам людей. Автори найпопулярніших виступів, визнані експерти у своїй галузі, часто розширюють тему, стисло представлену на конференції: так народилася серія TED Books. Дизайн – це те, що створює перше та найстійкіше враження від вашого продукту у споживача: подобається чи ні, купити чи шукати інше. Це стосується будь-чого: упаковок, книг, рекламних слоганів, одягу, архітектури. Як створити безпрограшний дизайн і як оцінити той, який вам пропонують? Для цього потрібно зрозуміти, як працює перше враження, в якому, виявляється, є два магічні інгредієнти: Ясність і Загадка. Бажаєте дізнатися рецепт вдалого дизайну? Чіп Кідд, відомий книжковий дизайнер та один з найдотепніших спікерів TED, розкриє свою таємницю.

Книга доступна лише за попереднім замовленням.
Де придбати: http://vivat-publishing.com/knygy/pershe-vrazhennya-yak-vidrizniti-horos...

 

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x