5 топ-книг 2017 року для підприємців

5 топ-книг 2017 року для підприємців

All in 101 real life business lessons for emerging entrepreneurs, Білл Грін

 

У книзі йдеться про перехід від ведення невеликого бізнесу до роботи з дистриб'юторською імперією, дохід якої понад на 1,8 млрд дол. Автор докладно описує кроки підприємця з 40-річним стажем, який відкрив перший магазин побутової техніки, що врешті став успішною мережею Interline Brands. Це видання – практичний посібник з інструментами, які допоможуть втілити ідею у життя. Поки що книгу не перекладали ані українською, ані російською мовами.

 

Startup Evolution Curve, Донатас Йонікас

 

«Еволюційна крива стартапа» українською та російською іще не видавалася. Автор – інвестор і менеджер Донатас Йонікас – розповідає про результати своїх досліджень. Він спостерігав за 1,5 тис. стартапів по всьому світу і виявляв їхні помилки та успіхи.

 

Tools of Titans, Тімоті Ферріс

 

Повна назва книги перекладається як «Інструменти титанів: тактика, процедури і звички успішних людей». Українською та російською мовами не видавалася. Тім Ферріс зібрав техніки ефективності від знаменитих людей минулого та сучасності. Книга схожа на енциклопедію методів ефективності, якими користуються відомі та успішні.

 

Deep Work: Rules for Focused Success in a Distracted World, Кол Ньюпорт

 

Книга «Глибинна робота: правила сфокусованого успіху в розсіяному світі» стала бестселером за версією The New York Times, Forbes та The Washington Post. Українською та російською не видавалася. У книзі йдеться про те, як у нескінченному потоці інформації концентруватися на дійсно принципових речах і як стати ефективнішим і продуктивнішим у роботі і житті. Автор наголошує на тому, що люди поступово відвикають думати, і пропонує рецепти, як цього уникнути.

 

«45 татуювань менеджера», Максим Батиров

 

Книга стане у пригоді тим, хто прагне сформувати команду мрії. «Татуювання» – це правила, які автор вивів унаслідок багаторічного досвіду роботи в бізнесі. Це історія про перемоги і «граблі» керівника, який піднімається професійними сходами завдяки наполегливості і прагненню знайти ті важелі, які змусять людей працювати, а бізнес – рухатися вперед.

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x