5 відео на TEDx, які стануть у пригоді менеджерам

5 відео на TEDx, які стануть у пригоді менеджерам

Багато успішних власників бізнесу припускалися помилок під час наймання та управління співробітниками. Тепер вони діляться своїм досвідом у відеолекціях TEDx. Ми пропонуємо 5 відео, які допоможуть правильно комунікувати зі співробітниками.

 

1. «Сила інтровертів» від консультанта Сьюзен Каїн. Відео з російськими субтитрами можна переглянути тут.

 

Колишній корпоративний юрист і перемовник Сьюзен Каїн, автор книги Quiet: The Power of Introverts, демонструє ті позитивні риси, які інтроверти приносять на робоче місце та у світ загалом. Розкриваючи екстравертну упередженість нашої культури, Каїн зауважує, що деякі зі світових лідерів були інтровертами, і пояснює, як максимально розкрити їхні унікальні таланти та можливості на робочому місці. Як зауважує Каїн, “є нульова кореляція між тим, хто є найкращим співрозмовником, і тим, у кого є найкращі ідеї”.

 

2. «Чому у найкращого працівника може бути недосконале резюме» від керівника відділу кадрів компанії UPS Регіни Хартлі. Відео з російськими субтитрами можна переглянути тут.

 

Регіна Хартлі за 11 хвилин розповість, як знайти правильного співробітника для вашої компанії. Її порада проста: «Виберіть недооцінений претендента, чия секретна зброя – пристрасть і почуття мети. Найміть «бійця». За її словами, компанії, які зробили ставку на «бійців», перевершили своїх конкурентів за індексом S & P 500 на 25%.

 

3. «Чому ми не працюємо на роботі» від засновника компанії 37signals Джейсона Фрайда. Відео з російськими субтитрами можна переглянути тут.

 

Джейсон Фрайд у своєму 16-хвилинному виступі допомагає позбутися стереотипу, який захопив багатьох керівників: мовляв, якщо співробітник не на робочому місці, то він не виконує свою роботу. Фрайд переконаний, що офіс – це не місце для роботи. Він пропонує три кроки, які дозволять зробити робоче середовище для співробітників комфортнішим без втрати ефективності.

 

4.«Про племінне лідерство» від професора бізнесу USC Девіда Логана. Відео з російськими субтитрами можна переглянути тут.

 

Ця 17-хвилинна відеолекція допоможе розібратися у тих соціальних ролях, які проживає людина за своє життя. Це допоможе зрозуміти, яких працівників ви насправді шукаєте. У цій лекції немає лайфхаків, як наймати людей і поліпшувати робоче середовище, але вона точно допоможе по-новому подивитися на побудови комунікації з наявними і майбутніми співробітниками.

 

5.«Раптова криза робочої сили 2030 року: як почати пошук рішення прямо зараз» від HR-фахівця світового рівня Рейнера Штрака. Відео з російськими субтитрами можна переглянути тут.

 

У 13-хвилинному відео Штрак розповість про проблему, яка охопить бізнес 2030 року: найбільші економіки світу сформують більше робочих місць, ніж у них буде дорослих громадян. Він пропонує бізнесменам уже тепер змінювати підходи щодо ведення бізнесу і готуватися до пошуку мобільних і мотивованих працівників за кордоном.

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x