Астрологічний прогноз для бізнесу на 2021 рік

Наталія Полторацька
12/01/2021
Астрологічний прогноз для бізнесу на 2021 рік

Вірите ви чи ні, а на глибинному рівні всім на світі управляють планети. І це не магія, а фізика. Через припливи і відпливи ви бачите, як фізично Місяць щодня діє на воду Землі. А, значить, і на тіло кожного її мешканця. 

Більш «тонкий» вплив інших планет ми теж відчуваємо щоденно. Тож один період якнайкраще підходить для генерування нового, а інший – для переосмислення і вдосконалення вже існуючих проєктів. Інтуїтивно ви відчуваєте ці фази. Але якщо вмикається мозок з його «треба», то йдете проти природи речей. І, наприклад, відкриваєте бізнес у той час, коли треба ретельно ще раз перевірити усі розрахунки. 

Ексклюзивно для вас ми розібрали, якими енергіями буде наповнений кожен місяць 2021 року. Але пам’ятайте: це загальний прогноз. На бізнес впливає також індивідуальна карта «народження» компанії та керівника.

Січень: встигніть почати нове 

З 13 січня набуває сили енергія росту й розширення. Втім, вона може бути дещо спотворена загальним напруженням, сильний вплив матимуть державні рішення. Можливо, цю «наелектризованість» повітря викличе локдаун, який запланований на цей період.

Загалом, час сприятливий для відкриття чи модернізації медичних центрів. Особливо, якщо вони пов’язані з стоматологічними та ортопедичними послугами.

Успішним буде бізнес на природних копалинах. Або можна укладати угоди, наприклад, на опалення чи споживання інших природних ресурсів. 

ВАЖЛИВО: з 30 січня до 21 лютого не варто починати бізнес, новий напрямок, купувати обладнання тощо. Цей час потрібен для вдосконалення існуючих проєктів чи планів. 

Лютий: вдосконалюйте і презентуйте

Не дуже вдалий місяць для відкриття нової справи. Лише з 23 лютого успішні починання, пов’язані з ІТ, комп’ютерною технікою, інтернетом, зв’язком тощо. Це означає не лише бізнес у цих сферах, а й впровадження, наприклад, нової CRM-системи або зміна постачальника інтернету, чи відкриття нового каналу продажів.  

27 лютого – вдалий час для презентацій та реклами. Особливо успішно представляти комп’ютерні ігри чи книги, гаджети або технологічні рішення для бізнесу.

Березень: подбайте про «ментальність» бізнесу

подбайте про «ментальність» бізнесу

З 13 березня варто відкривати або користуватися послугами бізнесу, який пов’язаний з відпочинком та релаксом. Це може бути SPA-центр, баня, кабінет масажу, секції йоги та медитації, психологічні курси – особистісні чи прокачування «продажників», керівників. Навчання персоналу чи керівника в цей період буде продуктивним.

Позитивні прогнози для компаній, які виготовляють або продають напої. Але на таких аспектах варто бути обережним з алкоголем та ліками.  

Вдалий період для митців. Можете створити шедевр усього життя, якщо спіймаєте хвилю натхнення.

Квітень: будьте активні

Дуже енергійні дні з 12 до 23 квітня. Будьте активні, якщо ваш бізнес пов’язаний зі спортом, вогнем, металом, зброєю. Але будь-яка компанія може скористатися потужною енергетикою місяця. Хтось винайме нового охоронця. Хтось розширить автопарк. А хтось повісить боксерську грушу в офісі, аби працівники в обід могли знімати стрес.

Енергію розвитку матимуть також м’ясокомбінати та ресторани, які спеціалізуються на грузинській кухні чи специфічних стравах з м’яса. 

Травень: акцент на фінансах

З 11 до 30 травня можна вирішувати фінансові питання. Якщо немає протипоказань у індивідуальній карті, можна оформлювати кредит чи залучати інвестицій. Можливо, бухгалтер чи й ви самі знайдете, як ефективніше розпоряджатися ресурсами: фінансовими, людськими тощо. 

Можна реєструвати чи модернізувати ферми, запускати нові косметичні чи парфумовані продукти. Сприятливий час для ресторанного бізнесу та дизайнерських компаній.  

Червень: прийміть життя, як є та відпочиньте

Дуже суперечливий і емоційно складний місяць. Особливо для Близнюків, Стрільців, Риб та Дів (компаній або керівників). 

Не варто приймати важливих рішень. Не беріть кредитів та не підписуйте угод: розрахуватися з позичальником буде складно. З 8 до 12 червня взагалі візьміть паузу, якщо це можливо. 

«Світ» стабілізується після 24 червня. Однак все одно, це не час для починань. Це період, щоб очиститися від зайвого: активів, людей, боргів, партнерів.

Можуть бути складнощі у бізнесі, які пов’язані з комунікаціями, інформацією тощо. Тож будьте уважніші.

Липень: будуйте й піклуйтеся 

будуйте й піклуйтеся 

З 10 липня починається гарний час, аби займатися справами нерухомості та землі: починати будівництво або переїжджати в новий офіс. Також вдалий період, аби відкрити ріелторську контору. 

Перспективним має бути бізнес, в основі якого філософія догляду й піклування. Наприклад, агентство нянь, репетиторів, домашніх помічниць тощо. Або ж ви можете скористатися їх послугами для свого бізнесу, наприклад, найняти репетитора англійської для працівників або укласти угоду з новою клінінговою компанією.

Вдалими будуть покупки техніки для кухні або меблів, якщо ви власник ресторану. До речі, більш прибутковими будуть заклади харчування, що подають морепродукти.

Втім, усі починання слід втілити до 22 липня.  

Серпень: готуйтеся до сюрпризів

З одного боку, 8-9 серпня виникає потужна енергія, яку можна використати для презентації, започаткування власного каналу, виходу на якісно новий рівень бізнесу. З іншого боку, все може піти не так, як плануєте. І, схоже на те, що причиною стануть фінанси чи більш глобально – ресурси.

Чи зможете ви справитесь з цією потужною енергією, залежить від ваших особистих гороскопів та від того, як ви жили й господарювали до цього.    

Вересень: владнайте побут

З 7 до 15 вересня – тиждень, який варто присвятити нововведенням у побуті вашого бізнесу. Хтось замовить нову уніформу для персоналу. А хтось знайде нового бухгалтера, який впорядкує справи компанії.

Загалом час сприятливий для відкриття чи розширення підприємств легкої промисловості, побутової хімії, техніки, ветеринарних клінік та аптек. 

Усі важливі справи слід завершити до 27 вересня.

Жовтень: вдосконалюйте «зовнішність»

До 19-20 жовтня завершуйте або вдосконалюйте справи, пов’язані з дизайном, красою, мистецтвом, модою. На практиці в цей час ви можете зробити редизайн вашого інтернет-магазину або переробити логотип компанії.

Також варто подбати про юридичне «обличчя» компанії. Наприклад, вдосконалити трудовий договір чи контракт с кур’єром.

З 21 жовтня зможете презентувати результати своєї роботи.

Листопад: час трансформувати

З 4 листопада вдалий час для «специфічного» бізнесу, який пов’язаний з трансформацією. Це можуть бути ритуальні послуги, психологічні курси, програми зі схуднення, косметична хірургія і таке інше.

Можна укладати страхові угоди або брати кредити в банку, якщо немає протипоказань в особистих гороскопах. Ще один варіант – запровадити на підприємстві власний пенсійний фонд або укласти угоди між працівниками та накопичувальним фондом.

Грудень: підбийте підсумки

Це не місяць для починань. Краще завершувати справи та підбивати підсумки. Зробіть висновки, пошукайте «вузькі» місця й подумайте над тим, як їх розширити. 

Можливо, доведеться переформатувати бізнес, який пов’язаний з юридичними послугами, міжнародною торгівлею, косметологією, модою чи сільським господарством.

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x