Бізнес-калькулятори для підприємців-початківців

Бізнес-калькулятори для підприємців-початківців

Бізнес-калькулятор для економії податків

 

Калькулятор розраховує можливий дохід підприємця, деталізує розмір податкових витрат і порівнює рівень прибутковості його бізнесу залежно від форми власності та системи оподаткування. Також вказується відсоток виплат, які здійснюються неофіційно, та застосування оптимізації податків (через готівкові розрахунки). Відповідно до цих показників вираховується оптимальна модель оподаткування.

Калькулятор враховує усі зміни до податкового законодавства 2017 року.

На етапі планування діяльності може замінити справжнього бухгалтера (і це не жарт).

 

Переглянути тут

 

Калькулятор для аграріїв

 

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва створив калькулятор для фермерів.

У ньому три розділи: «Наш бізнес», «Потреби нашої сім'ї», «Порівняння потреб із можливостями бізнесу». Калькулятор може проаналізувати витрати та доходи для 10 культур. Для отримання результату зазначають назву витрат, їхній розмір, час, коли вони були зроблені, а також розмір доходу, час його отримання, ринки збуту.

Після внесення даних калькулятор одразу видає інформацію про собівартість продукції, рентабельність виробництва, розмір доходу. Калькулятор також сам прораховує суму, яку необхідну відкласти для придбання техніки, та багато іншого. Такі прорахунки дозволяють скоригувати витрати наступного сільськогосподарського сезону.

Зберігає усі дані, тож у майбутньому дасть можливість отримати аналітику за кілька років. Потребує реєстрації на порталі.

 

Переглянути тут

 

Калькулятор для продажу бізнесу

 

За допомогою цього калькулятора можна провести експрес-оцінювання бізнесу і визначити його продажну вартість.

Після введення всіх необхідних даних можна отримати три варіанти вартості бізнесу за допомогою витратного, дохідного та порівняльного підходів. Враховується сфера діяльності, термін існування, регіон покриття, вартість матеріальних і нематеріальних активів та інші показники. Також на оцінку впливає термін продажу.

 

Переглянути тут

 

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x