Бізнес-кемпи: куди поїхати підприємцю

Серед безлічі форматів для спілкування та обміну знаннями у підприємницькому середовищі у бізнес-кемпів окрема ніша. По-перше, це єдиний формат, у якому органічно поєднуються відпочинок та робота. Зазвичай, їх проводять у місцях, де можна розслабитися. По-друге, нетворкінг у неформальній атмосфері дозволяє познайомитися з однодумцями, а часом навіть партнерами для майбутнього проекту чи подискутувати із колегами на професійні теми.

Окрім того, бізнес-кемп – це концентрація бізнес-інформації, захопливі лекції, воркшопи та майстер-класи від провідних фахівців у своїй галузі. Тиждень-два такої програми забезпечать інсайтами на весь бізнес-сезон.

Бізнес-кемп Made in Ukraine від StartupUkraine

Дата: щороку

Освітній центр для підприємців StartupUkraine регулярно влаштовує тижневі бізнес-кемпи Made in Ukraine. Цьогоріч відбувся уже десятий кемп, де підприємці працювали над створенням та розвитком бізнесу, насолоджуючись природою неподалік Львова. Концепція кемпу – поділити усіх учасників на дві програми (для власників бізнесу і для новачків) та зосередитися на практичних навичках: на тестуванні бізнес-ідеї, розробці маркетингової стратегії, виведенні продукту на ринок.

Кемп проводиться щороку влітку, тому вже можна планувати корисну відпустку.

Детальніше за посиланням: http://startupukraine.kiev.ua/businesscamp

Riga-Cambridge Venture Camp

Дата: осінь/зима 2017-2018 рр.

Місце: Рига, Латвія, та Кембридж, Велика Британія

Венчурний кемп для підприємців, які лише започатковують свій бізнес, відбудеться у два етапи. Восени у латвійський столиці новачки працюватимуть у командах над створенням та розвитком бізнес-ідей, а найкращих із них запросять узимку до Кембриджу, де вони продовжуватимуть розвивати свої проекти під орудою досвідчених підприємців та менторів. Організовує кемп професор Алан Барел, який має 30-річний досвід керування технологічними компаніями та заохочує підприємців до створення власної справи.

Вартість: перший етап (Рига) – 15 євро, другий етап (Кембридж) – 400 євро.

Детальніше за посиланням: http://www.connectlatvia.lv/cvc-1/

Alumni Business Camp Дата: 25-27 листопада 2017 року

Місце: Таллінн, Естонія

Щорічний бізнес-кемп, який влаштовує Рада європейських студентів технологічних спеціальностей, розрахований на молодих підприємців, що планують запускати інноваційні проекти. У цьому їм допоможуть професіонали, які протягом трьох днів допомагатимуть учасникам розвивати бізнес-ідеї та обговорювати стартапи.

Останні роки бізнес-кемп збирав учасників у Будапешті, Кракові, Брюсселі, Барселоні та Берліні. Цього року запрошує Таллінн – місто, яке восени особливо надихає до прогулянок та спілкування.

Вартість: 150 євро

EntrepreneurBootcamp

Дата: 11-12 листопада 2017 року

Місце: Нікосія, Кіпр

Bootcamp – інтенсивний варіант бізнес-кемпу. Максимально концентрована і корисна інформація від ментора Джона Лі, засновника менторської платформи Wealth Dragons, який вже довгий час займається інвестиціями та ділиться своїм досвідом із підприємцями-початківцями. Організатори обіцяють, що за два дні інтенсивного навчання учасники здобудуть нові знання та свіжі ідеї для бізнесу.

Вартість: 160 євро

Детальніше за посиланням: https://www.eventbrite.com/e/entrepreneur-bootcamp-tickets-35790541473?a...

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x