БІЗНЕС НА КАРАНТИНІ: ДОБІРКА КОРИСНОГО КОНТЕНТУ

ПОЧИТАТИ

Про продажі під час карантину

Small Business Trends поділилися стратегіями продажів під час карантину та інструментами адаптації бізнесу під віддалену роботу. Для цього видання радить зосередитися на інтернет-безпеці, веб-зустрічах і створенні інтерактивних хмарних платформ презентації продукту.

Детальніше тут.

Про кризове лідерство

Лідери та керівники, які викликають довіру, можуть пом'якшити негативні наслідки невизначеності робочого положення співробітників в кризовий час. Том Коулопулос, засновник Delphi Group, стратегічної консалтингової компанії, що пропонує інноваційні рішення в галузі змін клімату та корпоративної стійкості, поділився інструментами для навігації співробітників в умовах невизначеності.

Оцінка ефективності маркетингової стратегії в Instagram

Бізнес-профіль в Instagram надає підприємцям доступ до цінних метрик, які можуть допомогти зрозуміти, що працює найкраще в маркетинговій стратегії бренду. Social Media Examiner розповідає про п'ять способів аналізу ефективності бізнес-профілю в Instagram. У статті детально аналізується, як працювати з клікбейтністю посилань в шапці профілю, моніторингом кількості разів, коли дописом поділилися або зберегли, та метриками щотижневої відвідуваності сторінки. Також показано, як можна проаналізувати, які дописи приводять більше нових підписників і підібрати правильні хештеги.

ПОДИВИТИСЯ

Безкоштовні на час карантину курси

Час, який ви раніше витрачали на дорогу на бізнес-зустрічі або в офіс, тепер можна використати з користю, отримавши нові навички.

  • Coursera відкрили безкоштовний доступ до безлічі курсів, серед яких відео з економіки, менеджменту та бізнесу. Новачкам буде цікавий курс основ бізнес-планування та маркетингу, а просунутим підприємцям - курс з просування стартапу.
  • Київська барахолка Кураж виклала на своєму Youtube-каналі лекції по бізнесу, маркетингу та екології. Ми рекомендуємо відео про sustainability та Instagram-маркетинг.
  • Дистанційна платформа ВУМ відкрила доступ до лекцій викладачів бізнес-шкіл. Формат платформи передбачає вирішення практичних завдань і контрольних питань.

Про мобільну рекламу на Facebook

Блог MobileMonkey про соціальні мережі створений для підприємців, які самостійно займаються маркетингом своїх брендів. У відео пояснюються особливості використання мобільної реклами на Facebook, тактики для залучення клієнтів і підвищення ефективності, а також розповідається про види мобільних реклам. MobileMonkey докладно зупиняються на 7 типах реклами в цій соціальній мережі та основних помилках, яких припускаються початківці-маркетологи та підприємці, рекламуючи свій бренд.

СПРОБУВАТИ

Інструменти для віддаленої роботи

  • Для відеоконференцій під час карантину керівники команд можуть використовувати такі сервіси, як Zoom, Google Meet і Teamspeak.
  • Для контролю робочого часу співробітників і оцінки ефективності їх роботи - тайм-трекери Harvest, Toggl і Yaware.
  • Для відстеження прогресу проєктів і планування - таск-менеджери Trello, Jira, Notion, Monday.com і Basecamp.

Інструменти для системи управління Agile

Нещодавно ми писали про гнучку систему управління Agile. Ось ще кілька інструментів, які допоможуть керівникам малого бізнесу та проєктним менеджерам керувати проєктами в кризових обставинах.

Backlog - це багатофункціональний онлайн-інструмент для управління завданнями, контролю проєктів та відстеження помилок. Завдяки таким функціям, як поля питань, що самі налаштовуються, і діаграми Ганта, командам легко визначати, організовувати та відстежувати свою роботу. Також програма дозволяє ділити великі проєкти на підзавдання. Backlog безкоштовний для команд до 10 осіб.

Binfire - це онлайн-програма для управління проєктами для малих і середніх компаній. Binfire підтримує всі основні методології управління проєктами, включаючи Agile, Waterfall і гібридний підхід. Програма забезпечує спільну роботу команди в режимі реального часу з такими функціями, як інтерактивна дошка, дошка оголошень, вивантаження діаграм, теки проєктів, спільна розмітка PDF, повідомлення та оновлення статусу. Також в Binfire є розділи з управління проблемами, відстеження помилок і спільної роботи з документами.

Drag перетворює Gmail в організовані списки завдань. Це безкоштовне розширення для Chrome, яке робить з поштової скриньки керований робочий простір (так само, як Trello, але для Gmail). Зараз багато відомих компаній, такі як Uber, Airbnb, Netflix і Spotify, використовують Drag для підвищення ефективності управління електронною поштою. Розширення буде зручним для невеликого бізнесу з командою до 5 осіб, які не хочуть використовувати зовнішні програми для вирішення короткочасних бізнес-завдань.

Proggio заснований на цілісному підході до управління проєктами, в центрі якого знаходяться люди, а не завдання. У додатку можна візуалізувати плани проєктів, налаштовувати спільну роботу в команді та користуватися автоматичними інструментами поліпшення робочих процесів.

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x