Будь у тренді!

Будь у тренді!

Валерія Рубець, Head of SMM Kiwi agency, під час вебінару розповіла, на що варто звертати увагу підприємцям, які цьогоріч планують просувати свої товари у соцмережах. 

1. Мобільний трафік.

Цього року збільшиться кількість людей (за статистичними даними, майже 80% користувачів), що дивитимуться вашу пропозицію з мобільних пристроїв. Тому важливо враховувати декілька нюансів:
- якщо ваша реклама спрямовує користувача на ваш сайт, він має бути зручним для перегляду на мобільному телефоні;
- коли ви розміщуєте рекламні оголошення та макети у Facebook, обов’язково переконайтеся в тому, що вони добре виглядають на маленькому екрані. 

2. Майбутнє за нативною рекламою.

Сьогодні нелегко зацікавити користувачів простою рекламою, вони скептично до неї ставляться. Але нативну рекламу навіть досвідчені користувачі інтернету не одразу розрізняють. І вона приносить чудові результати, адже такий вид реклами не нав’язує людині покупки, а пропонує цікавий або корисний контент, в який додали промоелементи. 

 

3. Месенджери vs cоцмережі.

Месенджери – дуже перспективний канал поширення інформації. Уже тепер аудиторія трьох найпопулярніших соцмереж менша за аудиторію трьох найбільших мобільних месенджерів – WhatsApp, Viber та Telegram.
На додаток до класичного SMM з’явився МММ: просування у мобільних месенджерах. Поки що це працює у трьох форматах:
- канал (Telegram), паблік-чати (Viber), список розсилок (WhatsApp);
- чати та групи;
- чат-боти.
Нині лідирують Telegram-канали. Чи варто саме вам створювати канал у Тelegram? Це залежить від цікавого для користувачів контенту, який може бути адаптований для конкретного каналу.

 

4. Тренд №1 – відеоконтент.

Торік дуже популярним став такий спосіб спілкування з аудиторією, як відео. І цей тренд набирає обертів: 2018 року 48% маркетологів планують додати YouTube до контент-стратегії, а 46% – зробити відео у Facebook пріоритетом.
Живі емоції продають, а відео передає емоції краще, ніж текст. Нещодавні статистичні дослідження виявили, що відеопости демонструють на 135% більше органічного охоплення, ніж пости з фото. Тому цьогоріч до бюджету варто додати статтю витрат на співпрацю з відеоблогерами, які є лідерами думок: за статистикою, до того як придбати товар, люди зазвичай ознайомлюються з відеовідгуками про нього.

 

5. Готуйтеся до нового.

У 2018 році з’явиться багато нових SMM-інструментів. Варто уважно стежити за світовими трендами і впроваджувати їх, щойно це стане можливим. Наприклад, Shopping tags – функція, яка дозволяє клікнути на зображення і побачити назви конкретних товарів і ціни, а також перейти на сторінку з описом товару і зробити замовлення. Нині Shopping tags доступна лише у США, але згодом її планують запровадити і у нас. 

 

6. Спілкування та увага до користувачів.

Користувачі приходять у соцмережі, щоб спілкуватися. Тож робіть це. Розповідати про себе та слухати аудиторію – саме це нині позитивно впливає на ваш успіх. Компанію треба активно представляти у соцмережах. Рецепт такий – більше спілкування, менше промо. Чудово, якщо ваш контент може надихати, якщо він лаконічний та наочний. Люди приходять у соцмережі також і за натхненням, тому великою популярністю користуються фото у стилі flat lay (фото декількох об’єктів, сформованих разом, викладених на рівну поверхню та сфотографованих зверху). 
Будь-який товар можна цікаво подати у соцмережах, і деякі кейси це доводять, наприклад, кейс компанії «Сніжна Панда», яка виготовляє туалетний папір, серветки тощо. У Facebook вона створила сторінку «Мімімішка», на якій розміщує цікаві історії про панд та мімішні фото. Серед промоелементів тут є лише логотип та інколи фото продукції. 

 

7. Не бійтесь експериментувати.
Пам’ятайте, що усі тренди – це результати експериментів, тому не бійтеся робити щось своє, можливо, саме ваша ідея стане трендом 2018 року. І не забувайте стежити за світовими проектами та тенденціями, адже деякі з них також доцільно використовувати для просування власного бізнесу.

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x