Час для нових досягнень

Час для нових досягнень

Незабаром Новий рік. Це означає, що потрібно загадувати бажання, будувати грандіозні плани та підкорювати нові вершини. 

А поки ви готуєтесь до зустрічі Нового року, пропонуємо вам переглянути добірку найпопулярніших цьогорічних матеріалів. Отже, в ТОП-10 ввійшли: 
 
1. Гранти (груднева та святкова добірки)
Груднева та святкова добірки набрали майже однакову кількість переглядів. Найбільше наші читачі цікавляться перспективами розвитку свого бізнесу.
2. Чотири ролі підприємця
Як можна використати на практиці концепцію розподілення ролей підприємця в управлінні за методикою Іцхака Адізеса? Відповідь на це питання - в матеріалі за  менторською сесією бізнес-тренера із 20-річним досвідом Ваче Давтяна. 
3. Ladies first
Питання створення умов для жіночого підприємництва постає все частіше. І отримує конкретне втілення у програмах від різних корпорацій, громадських організацій, інвестиційних компаній та банків. Саме про найцікавіші з цих програм і розповідається у матеріалі. 
4. Податки – плюс, гроші – мінус
Просте пояснення суті документів, які ухвалила Верховна Рада цього місяця: зміни до Податкового кодексу України (ПКУ) та Державний бюджет на 2018 рік. У статті йдеться про єдиний податок, єдиний соціальний внесок, правила переходу на єдиний податок, боротьбу з "човникарством" та зміну критеріїв, які саме підприємства відносяться до великих.  
5. Ащотакможнабуло: добірка найкреативніших бізнесів 
Цікаві приклади нестандартних бізнес-ідей: про пісню без звуку, яка опинилася на 30-му місці в хіт-параді найпопулярніших пісень iTunes, виготовлення сухого безцелюлозного паперу із каменю, метод, який дозволить уникнути голоду в 2050 році та нагодувати увесь світ та про нетипових хатніх улюбленців і подушки для релаксації.
6. Плануй та будуй
Результат практичного воркшопу із створення бізнес-плану: йдеться про те, навіщо підприємцям складати бізнес-план. Як саме його складати та які розділи у ньому мають бути для ідеального втілення бізнес-ідеї – вся ця інформація знайдеться тут.
7. Із вогню у полум’я
Особистий досвід Ірини Костюшко: власниця агрокомпанії «Зоря», однієї з найбільших компаній-виробників олійного льону в країні, розповідає про продажі на B2B Sales Elevate Blitz. У статті йдеться про те, як можна розпочати бізнес у несприятливих умовах. 
8. Документ за 5 хвилин 
Український стартап AXDRAFT дозволить вам заощадити багато часу: ця он-лайн платформа автоматизує створення юридичних документів. Один документ створюється за 5 хвилин. Також існує версія продукту, яка надає безкоштовний доступ до вичитаних та перевірених документів від найкращих юристів України.
9. Краш-тест для стартапа 
Корисні підказки, що допоможуть вам не схибити на етапі розробки стартапа. Ви дізнаєтесь, як отримати дані про вашу ЦА, навіть якщо у вас бракує грошей на повноцінне дослідження, та що робити з отриманою інформацією. І скільки разів потрібно перевіряти власні гіпотези. 
10. Епізодичний бізнес
Добірка із 5-ти захопливих серіалів для перегляду на вихідних. Ви зможете поспостерігати за злетами та падіннями молодих стартаперів, надихнутися незламністю героїв, оцінити, які бізнес-методи варто застосовувати, навчитися творчому підходу до бізнесу та побачити, як зовсім "зелені" підприємці пробують відкрити власну справу.

А в новому році ми готуємо для вас багато захопливих сюрпризів. Наш портал вдосконалюватиметься, стане зручнішим і цікавішим. І це ще не все: ми плануємо для вас цікаві ринкові прогнози, унікальні інтерв’ю зі знаними гравцями ринку та ще невідомими, але дуже перспективними стартапами. 

Якщо ви лише обмізковуєте власну справу, бажаємо вам рішучості та натхнення: вірте у себе, і у вас все вийде. Не бійтеся помилятись, адже помилки – це теж досвід, який можна використати для подальшого розвитку. А тим, у кого вже є власний бізнес, зичимо успіху, стрімкого розвитку та захопливих перспектив.

Веселих вам свят! Залишайтеся з нами та чекайте на нові публікації з 4 січня!

 

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x