Добірка контенту за тиждень

«А ти дивився відео цього підприємця?», «А ти читав цю статтю про розвиток бізнесу?», — можуть казати вам колеги та друзі. Устежити за всім неможливо, але ми продовжуємо писати для вас про цікаві та корисні матеріали для вашого бізнесу.

ПОЧИТАТИ

Як позбутись страху перед успіхом

«Мій успішний бізнес — випадковість, і скоро всі навколо це зрозуміють». Чи приходили до вас коли-небудь такі думки? Якщо так, то ви — не поодинокий випадок. Згідно з численними дослідженнями, близько 60% професіоналів зазнавали «синдрому самозванця» — психологічного стану, за якого людина не може до кінця повірити у власні заслуги. Хороша новина у тому, що цього синдрому можна позбутись. Психолог Алла Рожкова пояснює, як це зробити, у колонці для MC.Today.

Кліматичні ризики

Будь-який бізнес існує в контексті навколишнього середовища, але не всі ще це усвідомили. Саме про це пишуть у свіжому номері The Economist. Британське видання наголошує, що кожне підприємство на планеті стоїть перед загрозою фізичних, регуляторних та правових наслідків зміни клімату. Рівень світових океанів все зростає, тому в перспективі цілі міста у прибережній зоні можуть опинитись під водою. Повені та паводки також загрожують нормальному веденню бізнесу. Окрім того, більш жорстке законодавство у багатьох країнах змушує компанії інвестувати додаткові кошти в екологічність. Що ж робити бізнесу? Відповідь читайте у статті.

Голандія в Україні

Найбільше у Європі підприємство з вирощування квітів — не в Нідерландах, як могли б подумати фанати голандських тюльпанів. Це — тепличний комплекс "Асканія-Флора" на Київщині. Економічна Правда побувала на підприємстві та підготувала репортаж про те, як влаштований квітковий бізнес.

ПОДИВИТИСЬ

10 порад для успіху у бізнесі

Серед звичок співзасновника та CEO компанії Crimson Education Джеймі Бітона — не доїдати свій обід, грати в стратегії та постійно собі нагадувати, що час є плинним. Він переконаний, що всі ці звички допомогли йому досягти успіху. У виступі на YouTube-каналі TEDx Talks Бітон розповідає про десять звичок, які стануть у пригоді в бізнесі.

У якій галузі ваш бізнес би не був, ви так чи інакше стикаєтесь із потребою провести подію. Чи то відкриття нового магазину, чи презентація нового продукту — вам потрібно зібрати в одному місці аудиторію та донести свій меседж. Саме тому радимо не втрачати можливість послухати професіонала з івент-маркетингу про те, як провести івент та вразити всіх. Картина Неклева — власник великого івент-агентства S*EVENT і «людина-всупереч». Під час Літературного Кураж-Базару він поділився численними лайфхаками.

 

СПРОБУВАТИ

Український стартап Taxer стане в пригоді як ФОПам, так і малим та середнім підприємствам. Цей сервіс дає змогу відправляти звіти в податкову службу і пенсійний фонд в електронному вигляді, формувати необхідні бухгалтерські документи в електронному кабінеті та зберігати готові до друку і повністю заповнені бланки у форматах DOC чи ODT.

Постійне навчання та опанування нових навичок — фундамент успіху підприємця. Одним із корисних онлайн-ресурсів для навчання є Відкритий університет Майдану (ВУМ). Ресурс пропонує цілу серію курсів із соціального підприємництва для тих, хто готовий стати агентом змін через власний бізнес.

НЕ ПРОПУСТІТЬ

Як створити команду мрії, чи існує ідеальна модель керівництва та як максимально ефективно організувати роботу команди? Засновник івент-агентства Slupsky Event Management Сергій Слупський розповів нам про структуру своєї компанії, роботу з факапами, ставлення до корпоративних тімбілдінгів та порадив пару крутих книг для керівників.

Чи багато досвіду ми можемо перейняти у підприємців минулого? Так, чимало! Дізнавайтесь секрети підприємців з історії у нашій новій однойменній рубриці. У її першому випуску ми розповіли про Джона Юза, підприємця, з легкої руки якого було засновано Юзівку — сьогочасний Донецьк.

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x