ДОБІРКА КОНТЕНТУ ЗА ТИЖДЕНЬ

ПОЧИТАТИ

 

Про керування командою, яка працює на віддаленій основі

Часто малим підприємствам вигідніше наймати дистанційних співробітників, ніж орендувати фізичний офіс. Останні тенденції загальної діджиталізації змушують переглянути поняття корпоративної культури. Як згуртувати співробітників, які працюють в різних частинах міста або країни? Частиною формування позитивної корпоративної культури є встановлення пріоритетів взаємовідносин команд. Sales Force дає рекомендації для побудови міцних відносин для  віддалених команд малого бізнесу.

 

Як залучати фінанси в кризовий час

Алекс Голд, співзасновник Myia Health, платформи віртуального догляду за здоров'ям, колишній венчурний партнер в BCG Digital Ventures, де інвестував і інкубував нові підприємства з Fortune 100, написав колонку про те, як підприємцям переорієнтувати бізнес під час економічних проблем, пов'язаних з поширенням коронавірусу.

 

Про підтримку жіночого бізнесу в Україні

Сьогодні зробили добірку всіх ініціатив з розвитку жіночого підприємництва. Серед них:

  • Мережа регіональної інформаційної підтримки бізнесу від EU4Business з центрами жіночого підприємництва;
  • Програма розвитку бізнесу UNDP (ПРООН) під егідою проєкту «Підтримка ЄС сходу України», яка проводить курси підвищення кваліфікації для жінок;
  • Програма Mayors for Economic Growth з розвитку регіональної економіки та створення робочих місць;
  • Гранти для жінок на курси та стажування в чотирьох проєктах ініціативи EU4Youth: «Розвиток освіти, працевлаштування та участь молоді України в районах, порушених конфліктами», «Від працевлаштування до стабільності», «Шкільний сад для сільськогосподарського підприємництва» та «Кращі навички для кращого майбутнього»;
  • Програма Women in Business, що надає фінансування підприємницям малого і середнього бізнесу.

 

ПОДИВИТИСЯ

 

Під час карантину багато онлайн-платформ відкрили безкоштовний доступ до своїх курсів. Наприклад, на платформі Google Digital Workshop наразі можна пройти 19 курсів із бізнесу та маркетингу для підприємців, що знайомі із цими темами на різних рівнях. Також можна скористатися курсами з медіа грамотності, економіки та IT від платформи Prometheus.

 

СПРОБУВАТИ

 

Месенджери для команд

В кризових умовах месенджери для внутрішніх комунікацій можуть стати в пригоді для працівників, що вимушені працювати віддалено. Нещодавно ми розповіли про Slack — заміну швидкій усноій корпоративній комунікації. Ми підібрали кілька альтернатив цьому додатку, серед яких кожен підприємець і менеджер зможе знайти найкращий для його потреб месенджер.

На відміну від більшості конкурентів, Chanty не обмежує історію повідомлень, створюючи можливість пошуку по всьому листуванню. Чати додатку акуратно організовані в публічних, особистих, приватних розмовах. Посилання, файли та прикріплені повідомлення кожної розмови зручно розгалужені. Творці програми подбали про дотримання правильного балансу між функціями та зручністю використання.

 

Ідея Fleep полягає в тому, що користувачі можуть відправити повідомлення будь-кому, хто використовує додаток. Для цього достатньо знати електронну пошту адресата, на відміну від Slack. Якщо користувач хоче стати учасником декількох команд або проєктів одночасно, йому буде потрібен тільки один обліковий запис. А у Slack потрібен акаунт для кожної команди.

 

Glip допомагає поліпшити взаємодію робочих груп, об'єднуючи миттєві повідомлення, відеодзвінки, управління завданнями та групові календарі в одному додатку. У порівнянні зі Slack, Glip надає більше вбудованих опцій, серед яких планування переліку справ з можливістю призначати завдання іншим співробітникам і планування зустрічей та нарад.

 

Ще один месенджер, що підходить для роботи в команді — Flock. Крім стандартних повідомлень, він підтримує групові чати, відео та аудіо дзвінки, спільне використання екрану і багато іншого. Також користувачам доступні опитування та списки справ, які вимагають сторонньої інтеграції в Slack.

 

Головною перевагою Ryver є поєднання командної роботи та управління завданнями — щось на зразок поєднання Slack і Trello. Крім вбудованої функції управління завданнями, додаток також інтегрується з Google Drive, Dropbox і Box, тому користувач може вибирати та завантажувати файли прямо з хмари.

 

Microsoft Teams — додаток, який легко інтегрується з Office 365. Це робить його особливо корисним для тих, хто вже залежить від цього сервісу для повсякденних операцій. Основна цільова аудиторія програми, за словами розробників, — підприємницький сектор.

 

Додатки для неймінгу малого бізнесу

Успішність нового підприємства часто залежить від вдалого вибору правильного імені бренду, що буде добре запам’ятовуватися. Генератори назв для бізнесу допоможуть створити найактуальнішу та найдоступнішу. Small Business Trends опублікував добірку таких додатків для різних галузей та ніш, в яких підприємці можуть надихатися і шукати ідеї, вводячи ключові слова або основну інформацію про свій бізнес. Серед корисних помічників такі інструменти: Business Name Generator, Shopify, Oberlo, Namelix та інші. Після того, як бізнесмен визначається з відповідною назвою, сервіси відразу ж пропонують базу вже наявних реєстрів компаній, в яких можна переконатися, що назва ще не використана.

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x