Добірка контенту за тиждень

Почитати

Стартап в ім'я екології

Засновники українського стартапу EcoTyre винайшли унікальний безвідходний метод переробки автомобільних шин. У вересні 2019 року в Івано-Франківську стартап виграв квиток на суперфінал найбільшого в світі конкурсу «зелених» технологій ClimateLaunchpad в Амстердамі, а в жовтні переміг на одеському конкурсі стартапів і отримав 10 тисяч доларів від венчурного інвестфонду ICU Ventures. В чому особливість проекту і які його перспективи, з'ясовувала «Економічна правда».

Зміна правил гри для ФОП

Верховна Рада України IХ скликання з початку своєї каденції прийняла багаточисленні нормативно-правові акти, що змінюють правила гри для фізичних осіб-підприємців, малого і середнього бізнесу в цілому. Розібратися у всіх законодавчих змінах допоможе «Капитал».

Міжнародні рейтинги

В останньому рейтингу Doing Business Україна піднялась на сім пунктів, зайняв 64 позицію. Що це означає для українського бізнесу і потенційних зарубіжних інвесторів, які зміни потрібні для росту у рейтингах – вивчало «Новое время».

Правила роботи зі ЗМІ

Створення репутаційного капіталу і підтримання хороших відносин зі ЗМІ є вкрай важливим завданням для успіху в бізнесі. Журнал Forbes виділив 6 правил публічності, які повинен знати кожен бізнесмен, який прагне до лідерства в галузі.

Світові мільйонери

Кількість мільйонерів у світі зростає. Про це йдеться в щорічній доповіді Global Wealth Report швейцарського банку Credit Suisse. При цьому спадкових мільйонерів стає менше, все більше тих, хто починав свою справу з чистого аркуша. Сьогодні у світі налічується 46,8 млн людей, чий статок оцінюється більш ніж в 1 млн доларів. 40% з них проживають в США. Динаміку зміни кількості мільйонерів в різних країнах світу і причини цих процесів аналізував британський журнал The Economist.

Прогнозування у бізнесі

Прогнозування є тим бізнес-фактором, який дозволяє приймати правильні управлінські рішення та економити великі суми для корпорацій. Навіть будь-який бізнесмен-початківець повинен прогнозувати розвиток ситуації на ринку на півроку-рік вперед. Чи можливо робити точні прогнози і готувати «суперпрогнозистів», з'ясовувала британська телекомпанія BBC.

Подивитися

Бізнес у сучасному світі стрімко трансформується під впливом політичних, соціальних, екологічних та інших факторів. На думку проживає і працює в США турецько-курдського бізнесмена Хадмі Улукайі, найбільш важливим завданням бізнесу є не максимізація прибутку, а соціальна відповідальність, турбота про найманих працівників, створення спільноти однодумців із співробітників. Улукайі є власником, засновником, керівником і головним виконавчим директором компанії Chobani, яка виробляє і продає найбільш популярний в США йогурт з однойменною назвою. Власним баченням розвитку сучасного бізнесу, своєю історією підприємницького успіху Улукайі поділився на майданчику TED, виступивши з лекцією «Антипідручник для генерального директора».

Спробувати

Таск - і тайм-менеджмент перетворюються на одні з ключових навичок для підприємців, рівень володіння якими прямо пропорційно впливає на ефективність ведення бізнесу. Серед численних додатків, що оптимізують управління проектами, наявними ресурсами, персоналом (у т. ч. що працює віддалено), робочим часом, ми виділимо додаток Redbooth. Додаток доступний в операційних системах Windows, Android, iOS. Сервіс має можливість синхронізації з Google Drive, Gmail і Outlook. Серед переваг Redbooth – інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, можливість комунікації з персоналом завдяки вбудованому чату, можливість створення звітів, наявність тегів для завдань.

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x