Добірка контенту за тиждень

Почитати

 

У щотижневій добірці контенту розповідаємо про найцікавіше та найважливіше, що відбулося у світі бізнесу.

 

Пошук інвестицій у стартапи

 

Популярним інструментом залучення інвестицій у стартапи сьогодні є венчурні фонди. Для того щоб зацікавити венчурні фонди, необхідно провести «домашню роботу». Найперше необхідно скласти цільовий список інвесторів за сферами інтересів, структурою фінансування, географії. Потім слід ознайомитися з фінансовими показниками венчурного фонду та умовами, за якими вони готові здійснювати інвестування. Не менш важливим фактором, що потребує вивчення, є репутація фонду. Після цього можна починати переговори з потенційними інвесторами.

Докладніше про те, як залучити венчурні інвестиції, читайте у матеріалі  Minfin.

 

Дослідження з менеджменту не завжди чесні

 

Сьогодні популярна бізнес-література, в якій різні фахівці, експерти дають поради - свого роду «чарівні палички», які допоможуть успішно керувати компанією. The Economist провів дослідження, яке доводить, що не всі подібні книги правдиві. Сучасна ера сповнена вивертких теорій, заснованих на обмежених доказах, тому будь-який матеріал перед практичним застосуванням вимагає критичного осмислення. Варто звертати увагу на ті дослідження і теорії, які чітко викладені, засновані на реальних прикладах і не є внутрішньо суперечливими.

 

«Святковий» набір персоналу

 

Онлайн-видання Small Businesses Trends прогнозує активізацію набору персоналу у святковий сезон у зв’язку зі збільшенням продажів. Видання ділиться 10 порадами з найму співробітників для малого та середнього бізнесу. Серед них:

-навчання персоналу вже у процесі роботи

-чіткий опис роботи з урахуванням специфіки короткострокової продуктивності

-методи пошуку на профільних платформах, наприклад рекрутингових агентствах

-методики керування топ-персоналом

 

Український бренд за добу зібрав $ 11 000 на Kickstarter

 

Киянин Макс Гавриленко створює еко-окуляри  з кави. Вони зібрали $ 11 419 на краудфандинговій платформі Kickstarter. Ochis Coffee  виготовляють із вторсировини – кавової макухи та лляної тирси. До складу еко-окулярів також входить натуральний клей на базі соєвої олії. Окуляри з такого матеріалу розкладаються в 100 разів швидше, ніж пластикові. Еко-аксесуар виготовляють вручну.

Лінзи від Ochis захищають очі від синього світла, що випромінюють гаджети, а також від ультрафіолетового випромінювання. Лінзи темніють при виході на вулицю, і світлішають, якщо увійти всередину, у такий спосіб знімаючи стрес з очей. Крім того, Ochis є водостійкими завдяки особливому гідрофобному шару.

 

Подивитися

Бізнес-стратег Кнут Ханаен ділиться інсайдами про те, як у постійному прагненні до інновацій віднайти баланс між удосконаленням того, що ми вже знаємо, та вивченням абсолютно нових ідей. Також експерт розповідає, як запобігти двом основним стратегічним пасткам, які можуть привести компанії до краху.

 

Спробувати

Jira - потужний онлайн сервіс, що дозволяє командам-розробникам планувати проєкти, призначати виконавців завдань, планувати спринти і збирати завдання у беклог, виставляти пріоритети і дедлайни. У Jira можна створювати плани дій, до яких можна надавати доступ команді. Підходить як для великих компаній, так і невеликих підприємств. Додаток має мобільну і десктоп версії.

Переваги використання цього додатка:

-Drag & Drop для перетягування завдань в беклозі, в спринті

-Наявність scrum-, kanban-дошок

-Велика кількість налаштувань фільтрів

-Візуалізація дозволяє швидко орієнтуватися і робити зміни в спринті

-Можливість створювати agile-звіти

-Можливість вибору причин для закриття завдань

-Зручний трекер часу

До недоліків можна віднести:

-Через велику кількість налаштувань витрачається багато часу на навчання і адаптацію.

-FAQ недостатньо детально описує варіанти вирішення проблем.

-Не можна призначити кількох виконавців на 1 задачу.

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x