«Доступні кредити 5-7-9%» - досвід учасників програми

«Будуй своє» поспілкувалися з представниками бізнесу, які відвідали презентацію державної програми «Доступні кредити 5-7-9%», що відбулася 03 лютого у КВЦ «Парковий». Деякі з них вже стали учасниками кредитування. Ми розпитали їх про враження від програми та про те, як вона допоможе їхнім підприємствам.

Руслан Воробйов, ТОВ “Спецмонтажсервіс”

Руслан представляє підприємство, що спеціалізується на сільськогосподарській техніці та обладнанні. Компанія займається виробництвом та гуртовим продажем техніки. Основна діяльність компанії - надання в оренду сільськогосподарської спецтехніки.

Після відвідання презентації, та за порадою колеги, Руслан вирішив взяти участь у «Доступних кредитах 5-7-9%» та взяв позику для придбання нового обладнання для компанії. Наразі команда Руслана перебуває на етапі підготовки документів для кредитування. Руслан вже є клієнтом Ощадбанку, тому питання довіри не стояло.

«Від програми лише чудові враження. Дуже задоволений, адже це можливість для придбання нової техніки, що розширить виробництво підприємства та дозволить розвивати його задля більших обсягів», - ділиться Руслан.

Андрій Бут, ТОВ “Майстервент”

Підприємство Андрія займається виробництвом та продажем покрівельної вентиляції. Це єдина компанія в країні, яка виготовляє повний  спектр таких виробів. Якість товарів та цінова політика дозволяє ТОВ “Майстервент” конкурувати з подібною продукцією з Європи та США.

Сьогодні ТОВ “Майстервент” виготовляє продукцію за принципом аутсорсингу - ексклюзивні товари виконуються на прес-формах компанії, проте на верстатах підрядника. У планах підприємства розширення асортименту та розвиток власного повноцінного виробництва з виготовленням не тільки покрівельної вентиляції, а також й інших виробів. У минулому році покрівельний ринок, на якому спеціалізується підприємство, згорнувся на 20%. Проте Андрій сподівається на покращення ситуації. «Якщо покрівельний ринок в цьому році покаже гарну позитивну динаміку, і нам вдасться реалізувати експортні програми, заплановані на цей рік, ми зможемо скористуватися програмою “Доступні кредити 5-7-9%”, адже плануємо розширення компанії та її можливостей», - ділиться Андрій та зазначає, що раніше вже брали кредит в Ощадбанку.

«Ми стали клієнтами Ощадбанку наприкінці минулого року, - розповідає Андрій. - Обрали Ощад, тому що банк запропонував найкращі умови обслуговування і кредитування. Важливим було і те, що з банком можна вести діалог, що неможливо, наприклад, з деякими іншими, «роботизованими», банками в Україні».

Олександр Кипич, ТОВ “Тір-Агро”

ТОВ “Тір-Агро”, власником якого є Олександр Кипич, також є клієнтом Ощадбанку. Компанія ТОВ “Тір-Агро” була заснована у 2016 році. Працює у сфері гуртово-роздрібних продажів автоелектрики, а також здійснює ремонт техніки – стартерів, генераторів, комплектувальних тощо. Асортимент запчастин представлений для всіх видів закордонних та вітчизняних автомобілів, у тому числі автобусів  та вантажних авто, комерційної техніки, також наявні деталі для сільськогосподарської та спецтехніки. Компанія є офіційним представником торгових марок Mahle (Iskra) та Jubana в Україні.

Олександр довгий час йшов до ідеї запуску власної справи. З 2010 року, працюючи менеджером в інших компаніях, набував необхідного досвіду, продаючи та вивчаючи продукцію, на якій наразі спеціалізується – саме сегмент ринку, що виробляє стартери та генератори. Також відвідував закордонні виставки та заходи, що проводилися у Києві, заводив корисні знайомства та спілкувався із закордонними постачальниками. І ось у 2016 прийняв рішення відкрити власну компанію, що спеціалізується за запчастинах.

Сьогодні підприємство Олександра – успішний бізнес, значна частина товару якого йде на імпорт. Коли компанії запропонували черговий закордонний контракт з продажу сільськогосподарської та спецтехніки, що сприяв би її розширенню, необхідна була у 550 тис. грн. Саме кредит був найбільш вдалим рішенням вкладення у новий контракт, розповідає Олександр Кипич. Ощадбанк – єдиний банк, що пішов назустріч та погодився видати кредит на невелику суму.

Щодо участі у програмі «Доступні кредити 5-7-9%» в Олександра сумнівів не було. На його думку, такий кредит – це вдала можливість отримати необхідні інвестиції, спрямувати їх на розвиток підприємства та швидко віддати. «Головне, що такі кредити, як 5-7-9, дозволяють нам, підприємцям, не боятися кредитів, та загалом сприяють розвитку країни», - ділиться враженнями Олександр.

Олександр розповідає, що документи для участі в кредитуванні вже зібрані та наразі підприємство перебуває на етапі перевірки. Заплановано придбати нове обладнання – підіймач для автосервісу – та під нове обладнання найняти двох працівників, а створення нових робочих місць дає змогу знизити відсоткову ставку по кредиту.

Наразі, як зазначив на презентації Андрій Стецевич, заступник голови правління Ощадбанку, 1200 відділень Ощадбанку вже приймають заявки та консультують клієнтів щодо участі у державній програмі «Доступні кредити 5-7-9%». Подати заявку можна також і онлайн за посиланням oschadbank.ua/579. «Доступні кредити 5-7-9%» - доступна допомога для малого підприємництва. Тож, долучайтеся та Будуйте своє!

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x