Електронні помічники

Електронні помічники

 NetSuite OneWorld  

Вартість: безкоштовно для iOS та Android  

Для ефективної роботи підприємства останнім часом активно використовують ERP-системи, що дозволяють створити єдиний інформаційний простір, де можна в режимі реального часу відслідковувати бізнес-процеси, які відбуваються у компанії.  

Одним із найзручніших додатків, який містить ERP-систему, є NetSuite OneWorld. У ньому є всі інструменти для управління бізнесом, за допомогою яких можна контролювати фінансові питання, взаємодію з клієнтами та продажі.

За даними дослідницької компанії Gartner, яка спеціалізується на ринках IT, NetSuite OneWorld має найбільші темпи зростання у галузі. Нею користуються понад 20 тис. компаній у світі.  

Buffer  

Вартість: $102 на рік для iOS та Android 

Buffer – незамінний інструмент у просуванні продукту. Цей сервіс дозволяє одночасно управляти декількома бізнес-сторінками у соціальних мережах. З його допомогою можна збирати цікавий контент (статті, відео, картинки) в інтернеті та планувати його автоматичну публікацію у соцмережах протягом дня. Buffer аналізує період активності фоловерів і пропонує найкращий час для публікації твітів і постів у Facebook, Instagram, Pinterest.  

Freshdesk  

Вартість: 30 днів – безкоштовно для iOS та Android, потім від $19 до $89 на місяць залежно від пакета  

Хмарний сервіс управління клієнтською підтримкою різними каналами: телефон, e-mail, клієнтський портал, соціальні мережі. За допомогою мобільного додатка можна оперативно контролювати та здійснювати всі процеси з підтримки клієнтів: відповідати на заявки, залишати коментарі та здійснювати всі пакетні дії з клієнтськими зверненнями. Сервіс містить налагоджену систему обробки заявок, яка ефективно розподіляє увесь об’єм поміж співробітниками. Freshdesk стане у пригоді малому бізнесу, який хоче усвідомлювати темпи свого зростання.  

SurveyMonkey  

Вартість: безкоштовно для iOS та Android  

Зручна платформа для проведення опитувань дозволяє створювати опитування для клієнтів та співробітників – як власні, так і шаблонні. Їх можна також розіслати по e-mail, через SMS або соцмережі. Окрім того, додаток дозволяє стежити за перебігом опитувань, фільтруючи та порівнюючи результати в режимі реального часу. SurveyMonkey використовує понад 25 млн користувачів з усього світу.   Headspace  Вартість: безкоштовно для iOS та Android  Щоб бути успішним та ефективним, підприємець має жити і працювати усвідомлено, а також уміти відпочивати та відновлюватися після роботи. Інакше існує високий ризик перегоріти. Часто бізнесменам важко зупинитися у надшвидкому темпі навіть для перепочинку. Додаток Headspace навчить медитувати та заспокоюватися навіть таку людину, яка раніше не практикувала нічого подібного. У додатку є набір вправ із медитацій та майндфулнесу (лінк) із голосовими порадами та покроковими інструкціями. Незамінний помічник у щоденному бізнес-цейтноті.     

Headspace  

Вартість: безкоштовно для iOS та Android  

Щоб бути успішним та ефективним, підприємець має жити і працювати усвідомлено, а також уміти відпочивати та відновлюватися після роботи. Інакше існує високий ризик перегоріти. Часто бізнесменам важко зупинитися у надшвидкому темпі навіть для перепочинку. Додаток Headspace навчить медитувати та заспокоюватися навіть таку людину, яка раніше не практикувала нічого подібного. У додатку є набір вправ із медитацій та майндфулнесу (лінк) із голосовими порадами та покроковими інструкціями. Незамінний помічник у щоденному бізнес-цейтноті. 

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x