Гарячі гранти серпня: куди подаватися підприємцю

13/07/2017

ООН для переміщених підприємців

 

З 2015 року Програма розвитку ООН (ПРООН) проводить конкурс на отримання розвиткових грантів підприємцям, що намагаються започаткувати, розвивати чи поновити свою справу на контрольованій території Донецької та Луганської областей. Розмір грантів — від 75 тис. грн до 250 тис. грн і залежить від кількості робочих місць, які планує створити підприємець (від одного до чотирьох).

 

Грант можна використати як на придбання обладнання чи оренду приміщення, так і для виплат зарплати чи купівлі франшизи. Не можна його використовувати для виплати боргів, сплати податків чи оплати навчання. Для участі не можна бути аплікантом попередніх років, підтвердити місце проживання у Донецькій чи Луганській областях, а також подати детальний бізнес-план.

 

Термін подачі — до 3 серпня 2017 року.

 

Детальніше умови та документи можна прочитати тут: http://ccc-tck.org.ua/active/11, а також у Посібнику з підготовки до грантової програми https://drive.google.com/open?id=0B5mCOPi-DkikUkdJaGlCcHhWSVk

 

Збери стартап сам — грант від IKEA

 

Попри те що ІКЕА не поспішає відкрити свій магазин в Україні, компанія спільно з одним із провідних гравців Європи з підприємництва Rainmaking запрошує до співпраці стартапи, які впроваджують нові рішення для щоденних завдань.

 

ІКЕА зацікавлена у стартапах, що працюють за такими напрямками:

  • Робота з клієнтами.
  • Інноваційний дизайн.
  • Сталі бізнеси.
  • Інновації продуктів харчування.
  • Ланцюжок поставок і логістика.
  • Системна аналітика.

Десятьом найкращим компанія гарантує грант у €20 тис. на розробку продукту та запуск,а також безкоштовне проживання у Швеції на час проходження програми.

 

Дедлайн подачі — 6 серпня, а вже на початку вересня можна буде дізнатися про результати.

 

Детальніше можна прочитати тут: http://ikeabootcamp.rainmaking.io

 

Державна допомога фермерам

 

Український державний фонд підтримки фермерських господарств оголосив конкурс на надання поворотної допомоги (тобто кредитів) до 500 тис. гривень. Термін фінансування — від трьох до п'яти років, а використати ці гроші можна як на переробку продукції, так і на придбання обладнання.

 

Оскільки програма державна, обирати будуть ретельно. Загалом планують видати таких кредитів на 65 млн грн. Дедлайн подачі — 16 серпня.

 

Прочитати, хто і на яких умовах може отримати таку допомогу, можна тут: http://udf.gov.ua/node/567

 

Гранти від «Карітас»

 

Ще одна можливість для підприємців, які покинули свої домівки на сході, — грант від благодійного фонду «Карітас». Програма передбачає фінансування для відкриття та відновлення своєї справи внутрішньо переміщеним особам та місцевим мешканцям. Територія, яку охоплює програма: Маріуполь, Волноваський, Мар’їнський, Ясинуватський райони (території, підконтрольні Україні),Одеса та Одеська область.

 

Якщо ви мешкаєте у цих областях, вам від 18 до 60 років, не торгуєте алкоголем чи цигарками та не отримували інших грантів раніше — сміливо подавайтеся.

 

Терміни подачі: для Маріуполя — з 17 липня по 17 серпня, для Одеси — з 20 липня по 20 серпня.

 

Суми грантів, на які можна розраховувати: 15 тис. грн, 20 тис. грн, 25 тис грн.

 

Реєстрація на учать у конкурсі за посиланням:

Маріуполь — https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeuBlk5n9CtI9bOTHssdAwngs4oAn5u...

Одеса — https://goo.gl/forms/lEQPflI4L4eTdx2F2.

 

Конкурс на грант для розвитку власної справи підприємцям із обмеженими можливостями (1 серпня 30 вересня)

 

Національна асамблея інвалідів України спільно з USAID ініціювала новий цікавий проект для підтримки підприємництва. Якщо ви підприємець із обмеженими можливостями, вам сюди.

 

Проект розрахований на підтримку як наявних фізичних осіб-підприємців, так і тих, хто лишень вирішив відкрити власну справу. Розмір гранту може досягати $1 тис.і призначений для купівлі необхідного обладнання. Загальний бюджет конкурсу — $35 тис., до участі запрошують мешканців Дніпропетровської, Донецької, Вінницької, Львівської, Харківської та Київської областей, а також киян.

 

Термін подачі — з 1 серпня по 30 вересня, 10 жовтня асамблея оголосить результати.

 

Детальніше про необхідні документи можна прочитати тут: http://naiu.org.ua/natsionalna-asambleya-invalidiv-ukrayiny-ogoloshuye-pro-pochatok-konkursu-na-otrymannya-mini-grantiv-dlya-vidkryttya-vlasnoyi-spravy/

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x