Гарячі гранти вересня: куди подаватися підприємцю

Гарячі гранти вересня: куди подаватися підприємцю

Грант 300 тис. грн на організацію роботи платформи з розвитку соціального підприємництва та громадської відповідальності у Донецькій області

 

Фонд «Східна Європа» та німецька громадська організація ChildFund Deutschland e.V. оголошують конкурс серед громадських організацій Донеччини на створення платформи з розвитку соціального підприємництва та громадської відповідальності.

Дедлайн – 10 вересня 2017 року.

Максимальна сума гранту – 300 тис. грн.

Термін реалізації проекту не повинен перевищувати 6 місяців з можливим продовженням на наступні 6 місяців у разі успішної реалізації проекту.

Конкурс проводять у межах проекту «Соціальне підприємництво як інноваційний механізм вирішення питань суспільного розвитку», який є частиною програми «Сприяння розвитку міжсекторного партнерства для захисту інтересів дітей: долучення ВПО до активних учасників процесу», що втілюється за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного розвитку та співпраці Німеччини. Мета проекту – створити підґрунтя для розвитку соціального підприємництва у східних областях України задля поліпшення соціальної та економічної ситуації вразливих груп населення, об’єднуючи зусилля бізнесу, влади та місцевих громад. Соціальне підприємство – це бізнес, метою якого є вирішення соціальних проблем та створення соціальної цінності.

Детальніше про умови та необхідні документи читати тут.

 

Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»

 

Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку», що здійснює компанія «Кімонікс Інтернешнл Інк», оголошує про початок річної програми надання грантів у межах свого Фонду стратегічних інвестицій (APS) №01.

Запрошуємо зацікавлені підприємства надсилати концепції проектів для інвестування діяльності, спрямованої на збільшення доданої вартості у плодоовочевому та м’ясомолочному секторах, впровадження нових технологій переробки та післяврожайної обробки продукції, впровадження міжнародних стандартів якості та безпечності сільськогосподарської продукції, розширення ринків збуту.

Максимальна сума гранту – від 650 тис. грн до 3 млн грн.

Дедлайн – 27 грудня 2017 року.

Детальніше про умови та необхідні документи читати тут: усі питання щодо цього оголошення надсилайте менеджеру грантів Дмитру Бєлону на адресу: grants@ukraineards.com.

 

U-LEAD з Європою: програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку

Програма «U-LEAD з Європою» в рамках проекту «Реформа в сфері енергоефективності України» запрошує об’єднані територіальні громади подавати заявки на отримання грантів для впровадження заходів з підвищення енергетичної ефективності.

До участі в конкурсі запрошують тільки об’єднані територіальні громади, в яких провели вибори та існує відповідний протокол виборчої комісії.

Максимальна сума гранту – 140 тис. грн.

Дедлайн – 5 вересня 2017 року.

Детальніше про необхідні документи читати тут або тут.

 

«Великі історії малого бізнесу» за підтримки Програми розвитку ООН в Україні

 

В Україні стартує другий конкурс мотиваційного відео «Великі історії малого бізнесу» за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та фестивалю соціальної відеореклами Molodiya Festival. Завдяки кампанії «Великі історії малого бізнесу» режисери-учасники конкурсу стануть причетними до позитивних змін та розвитку у регіоні, який постраждав від збройного конфлікту. А українці познайомляться з успішними проектами підприємців, які, попри все, не залишили власні оселі, а навіть відкрили чи розвинули свій бізнес. Учасником конкурсу може стати не тільки одна особа, а й команда. Для відбору потрібні портфоліо та резюме. Охочі повинні мати досвід роботи на знімальному майданчику. Детальніше про умови конкурсу читати на сайті www.molodiya.com.ua

Команди отримають по 30 тис. грн на два відеоролики про історії успіху підприємців. Зніматимуть тільки у Донецькій і Луганській областях, де режисери познайомляться з підприємцями та дізнаються їхні історії успіху.

Відзняти мотиваційне відео – головне завдання конкурсу. Сюжет відео має розкривати історію успіху підприємців, формувати позитивний імідж східних регіонів та спонукати інших на створення власного бізнесу.

Призовий фонд – 55 тис. грн:

1 місце – 25 тис. грн;

2 місце – 15 тис. грн;

3 місце – 10 тис. грн;

спеціальна відзнака – 5 тис. грн.

 

 

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x