Google Campus у Варшаві запрошує 

Катерина Спориш
17/11/2018

Компанія Google оголосила черговий прийом заявок від підприємців, що змагатимуться за можливість навчатися у варшавському Google Campus. «Будуй своє» розбирався, для кого саме створено Google Campus, та від яких проектів очікуватимуть заявок на Google for Startups Residency.

 

Campus — рушійна сила для підприємців

В листопаді 2015 р. у Варшаві відкрився Google Campus Warsaw, на який довго чекала спільнота підприємців. Подібні центри розташовані у різних частинах світу. Найперший з’явився у Лондоні, пізніше — в Мадриді, Сеулі, Тель-Авіві. Планувався такий центр і в Берліні, але так і не відкрився через супротив місцевих жителів.

Натомість Google Campus розмістився у Варшаві —в комплексі офісних, житлових, культурних і розважальних об’єктів Praga Koneser Centre на території колишнього горілчаного заводу «Конесер», відомого з кінця XIX ст. у Польщі та за її межами.

На сьогодні Google Campus Warsaw — бізнес-акселератор, покликаний сприяти у вирощуванні успішних бізнес-проектів у IT та інших галузях. Варшавський центр пропонує стартаперам різні можливості — кафе, коворкінг, навчання. Останнє вибудовується завдяки низці найрізноманітніших заходів — конференцій, форумів, тренінгів, воркшопів, хакатонів тощо, які допомагають здобувати досвід, обмінюватися думками, генерувати ідеї, шукати контакти. І разом з ними — отримувати нові можливості для розвитку проектів.

Кількість таких заходів протягом року вражає — відповідно до статистики Google, у 2017 р. відбулося 405 заходів. Стати гостем просто — потрібно заповнити форму реєстрації для відвідування центру і заявку на участь у тому або іншому заході. Зауважимо, що 38% гостей — жінки.

Окрім воркшопів та інших заходів, більш за все підприємців цікавить Google for Startups Residency — щорічний конкурсний відбір стартапів. Він розпочався у Сан-Паулу в 2016 р., згодом поширившись далі — до Лондону, Варшави та інших відповідно. У кожній країні конкурси відрізняються поміж собою та адаптуються до місцевої екосистеми запуску. Переможці відбору навчаються за наставництва співробітників компанії, випускників попередніх років та отримують багато інших можливостей для проектів.

Для кого наступний Google for Startups Residency

На офіційному сайті Google Campus зазначається, що прийом заявок для участі у конкурсі розпочався 22 жовтня та завершиться 19 листопада 2018 р. Відповідно до умов конкурсу, заявок чекають від мобільних гральних стартапів з Центральної та Східної Європи. А саме — мова про команди, що шукають рішення в індустрії мобільних ігор, створюють масштабований продукт чи послугу, готові приділити програмі 5-6 місяців часу, радо повернуть та зроблять свій внесок у місцеву спільноту розробників, вільно володіють англійською мовою тощо.

Переможці конкурсного відбору отримають низку можливостей для зростання проектів. Наприклад, персоналізовану підтримку, освіту та кредити для продуктів Google — Google Cloud, AdWords UAC, Youtube, Google Play, Firebase, AdMob —інструменти для швидкого запуску продукту.

А ще учасники долучаться до всесвітньої спільноти партнерів зі 135 країн світу. Познайомляться із засновниками компаній-переможців минулих років — останні поділяться власним досвідом.

Разом із цим конкурсанти отримають низку можливостей. Серед них навчання під менторством провідних співробітників Google і представників гральної сфери: менеджера з розвитку бізнесу Google Play Джуна Ліма (Jun Lim), директора по країнах Google Poland Агнешки Гриневич-Бениек, а також генерального директора Tap Tap Games Павла Ведера та багатьох інших. До речі, компанії-переможці нового відбору вказуватимуться на сайті Google for Startups Residency: назва, чим займається компанія, лінк на сайт.

Тому не втрачайте можливостей і скористайтеся такою нагодою — зареєструйтеся через форму та пройдіть інтерв’ю. Всі заявки розглядатимуться на конкурсній основі через певні критерії групою експертів, що працюють як у гральній індустрії, так і в Google. Дійте швидше і вигравайте, отримуючи нові можливості й фінансування, як переможці попередніх років зі всього світу, що залучили коштів на суму $23 млн та створили 406 робочих місць.

Форма реєстрації тут.

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x