Гранти березня

Усі сфери життя потребують новаторів, тих, хто здатен на плідні ідеї та їхню реалізацію. Солідні міжнародні організації ладні платити за це пристойні гроші, а здобути грошову підтримку можуть як початківці зовсім без досвіду у певній галузі, так і бізнесмени, досвідчені у впровадженні рішень.

 

Міжнародний конкурс з ІТ-підприємництва для дівчат
Дата: 7 березня 2018 року 

Призовий фонд: $10 тис.

Technovation Ukraine та Western NIS Enterprise Fund оголосили Technovation Challenge 2018 – міжнародний конкурс з ІТ-підприємництва для дівчат віком до 18 років, який у нашій країні проводять уже другий рік поспіль. Мета заходу – надихнути дівчат на реалізацію ІТ-інновацій. Для участі у конкурсі попередні знання з ІТ не потрібні: треба лише зареєструватися на сайті програми та сформувати команду з 2–5 людей.

Учасниці проходять тримісячну навчальну програму, де здобувають усі необхідні навички. Команди працюють над своїми мобільними застосунками, які мають представити на розгляд журі не пізніше 25 квітня 2018 року. Навчальна програма доступна українською, проте робоча мова конкурсу та презентації проектів – англійська.

За умовами конкурсу, проекти мають бути спрямовані на досягнення цілей сталого розвитку ООН, яка є ініціатором і спонсором заходу разом із Google та провідними ІТ-компаніями. Найкраща українська команда зможе потрапити на міжнародний конкурс у Сан-Франциско, де переможниці отримають $10 тис. на реалізацію свого проекту.

Дізнатися більше про конкурс та умови участі в ньому можна на міжнародному сайті програми technovationchallenge.org та на сторінці Technovation в Україні https://www.facebook.com/TechnovationUkr

Valeo Innovation Challenge 2018 
Дедлайн: 30 березня 2018 року
Призовий фонд: €200 тис. 

Автомобільна галузь потребує інноваційних проектів, технологічних нововведень та ідей щодо нових способів використання автомобілів. У цьому сенсі великі надії організації покладають на молодь, адже саме вона найбільше відкрита до прогресивних та нестандартних підходів. Тому компанія Valeo влаштовує конкурс, мета якого – стимулювати творчий потенціал та розвивати дух підприємництва у студентів з усіх куточків світу. Головне завдання заходу – створити концепт автомобіля майбутнього, технологічно просунутого, екологічного та цікавого зовні.

У конкурсі беруть участь студенти вишів. У команді має бути не більше п’ятьох  людей, одним із яких може бути викладач. Команда має надати:
1. Відеозаявку у форматі mp4 з чітким, детальним описом свого проекту. Відео має тривати не довше трьох хвилин.
2. Презентацію з п’яти слайдів, де зазначено: склад команди, виявлена проблема, наявне вирішення цієї проблеми, можливе технічне вирішення цієї проблеми, цільові ринки та бізнес-модель. Заявку та презентацію подають англійською мовою.

З усіх проектів оберуть дев’ятьох фіналістів, які презентують свої концепт-кари 12 жовтня 2018 року в Парижі. Три найкращі команди розділять призовий фонд.

Докладніше: https://valeoinnovationchallenge.valeo.com/en/challenges/innovationchallenge2018

 

Міжнародний конкурс World Habitat Awards 2017–2018
Дедлайн: 31 березня 2018 року
Призовий фонд: 20 тис. фунтів стерлінгів

Мільйони людей позбавлені належної та безпечної оселі з причини воєнних конфліктів, природних і техногенних катастроф, а також ігнорування права на житло для всіх. Тому міжнародна благодійна організація World Habitat шукає, винагороджує і поширює інноваційні ідеї та рішення цієї проблеми, щоб зробити житло не інвестицією чи мрією, а основним правом кожного. Для цього World Habitat організовує конкурс, мета якого – інноваційне та стабільне вирішення житлових питань у всьому світі.

У конкурсі можуть взяти участь будь-яка людина чи організація, які мають інноваційні та практичні рішення житлових потреб і проблем. Участь у заході безкоштовна, потрібно лише заповнити онлайн-заявку.

Громадянство та національність учасників не мають значення, важливий лише досвід успішної реалізації проектів. Кожен конкурсант може запропонувати необмежену кількість проектів.

Проекти розглядаються з різних боків (заощадження води та електроенергії, отримання доходів, соціальна інтеграція, розширення прав і можливостей громади та окремих осіб, користь для здоров’я, потенціал тощо). Проекти на ранній стадії розвитку не розглядаються. Мова подання проектів – англійська, іспанська або французька.

Щороку приз ділять між собою двоє переможців. Нагородження відбувається на заходах UN-Habitat.
Докладніше: https://www.world-habitat.org/publications/world-habitat-awards-2017-18.

 

Програма Horizon 2020: гранти ЄС
Бюджет: €80 млрд

Внаслідок економічної кризи 2008 року у європейських країнах виникло чимало проблем, серед яких високий рівень безробіття, уповільнення економічного зростання, збільшенням зовнішнього боргу. Тому у 2010 році Європейська Рада ухвалила стратегію соціально-економічного розвитку Європейського Союзу «Європа – 2020»,фінансовим інструментом якої є програма Horizon 2020.
Horizon 2020 розрахована на сім років (2014–2020 рр.), а її мета – збільшення кількості інноваційних технологій, відкриттів і перспективних розробок та просування їх на ринок.
Заявниками на гранти можуть бути українські підприємства, зокрема стартап-компанії, у яких є новаторські продукти або рішення з високим потенціалом зростання на ринках України і Євросоюзу. Для проектів та інновацій малого і середнього бізнесу в Україні, готових до виходу на ринок, у програмі ЄС Horizon 2020 є 13 напрямів підтримки: «Відкриті передові інноваційні рішення», «Прискорення впровадження нанотехнологій, новітніх сучасних матеріалів, перспективних і виробничих технологій на МСП», «Спеціальна підтримка МСП у галузі біотехнологій: заповнення прогалини від лабораторії до виходу на ринок», «Залучення МСП до досліджень і розробок у галузі космічної техніки» та ін.
Проектні пропозиції оцінює комісія, що складається з незалежних експертів у тих наукових галузях, у яких проводиться конкурс, відповідно до затверджених критеріїв.
Після експертизи ухвалюється рішення про виділення гранту або надається звіт із зазначенням слабких місць проекту. Можна повторно подати проект із внесенням необхідних змін.
Докладніше: http://h2020.com.ua/uk.

 

Гранти ЄБРР
Дедлайн: постійно діє
Розмір: до €10 тис.

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) засновано 1991 року, щоб допомогти  країнам Центральної та Східної Європи під час переходу до ринкової економіки. Тому ЄБРР підтримує приватну і підприємницьку діяльність, яку він вважає рушійною силою перетворень у регіоні. Мета надання грантів цієї організації – допомога малому та середньому бізнесу. ЄБРР допомагає МСБ залучати висококваліфікованих консультантів, які здатні якісно трансформувати їхній бізнес, і надає гранти для часткової оплати послуг консультантів. Фінансування надає Європейський Союз та країни-донори. Мова подання проектів – українська. 
Докладніше: http://www.ebrd.com.

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x