Гранти березня

Катерина Спориш
01/03/2019

CEE Startup Challenge

Дедлайн: 9 березня 2019 р.

Призовий фонд: до €1 млн

Платформа Vestbee разом із CEE Business Angels Network оголошують старт вже третього CEE Startup Challenge (найбільшого регіонального змагання для стартапів та скейлапів), де переможці отримають інвестицій на суму до €1 млн. До участі запрошуються компанії, що займаються ICT, AI, Data & Analytics, Fintech, Insurtech, Blockchain, E-commerce & Marketplace, Adtech & Martech, Edtech, Media & Entertainment. В умовах конкурсу існує обмеження для претендентів — заявки приймаються від жителів країн Центральної та Східної Європи. Вікових або інших обмежень в умовах конкурсу не зазначено.

Окремо наголошується, що учасники зможуть показати проекти глобальним інвесторам, корпораціям та медіа. Також учасники змагання отримають підтримку в розвитку бізнесу, медіа-підтримку, квитки на різноманітні навчальні та інші заходи тощо.

Подати заявку.

Open data challenge

Дедлайн: 25 березня 2019 р.

Призовий фонд: до 2,5 млн грн

В черговий раз проводиться конкурс із залучення розробників ПЗ, дизайнерів, дослідників та стартаперів до використання відкритих даних з метою розробки сервісів та продуктів, які допоможуть вирішити проблеми українського суспільства. Фокус конкурсу на антикорупційному впливі, використанні відкритих даних, інноваційності рішення, наявності сильної професійної команди.

Подати заявку.

Конкурс на кращий дизайн гостьового будинку

Дедлайн: 5 травня 2019 р.

Призовий фонд: $500-3000

Компанія Ozolini проводить конкурс серед дизайнерів на розробку гостьового будинку. За умовами конкурсу, будинок має бути для гостей місцем для навчальних заходів, занять медитацією та йогою. Разом з цим зазначається, що будинок має бути з зразком так званого «зеленого будівництва» — з використанням натуральних та екологічних матеріалів. Інші умови — знання англійською мови. Обмежень щодо віку або наявності спеціальної освіти немає

Подати заявку.

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x