Гранти червня

Катерина Спориш
03/06/2019

Erasmus for young Enterpreneurs

Дедлайн: дійсна програма

Призовий фонд: часткове покриття витрат на проживання

Це програма ділового обміну між українськими та іноземними підприємцями. У ній беруть участь молоді (1-3 роки у бізнесі) та досвідчені (понад 3 роки) підприємці з України. Суть програми — отримання молодими підприємцями досвіду від більш досвідчених. Передавання досвіду відбувається на території приймаючої сторони, у будь-якій з країн-учасниць протягом 1-6 місяців. У підсумку молоді підприємці не тільки отримують досвід, а й тестують нові ідеї, заводять нові контакти та виходять на нові ринки.

Щоб взяти участь у конкурсі на грант, необхідно володіти будь-якою іноземною мовою, мати бізнес, і звичайно ж, заповнити відповідну заявку.

Подати заявку.

Конкурс мікрогрантів на розвиток бізнесу та підвищення особистої конкурентоспроможності

Дедлайн: 31 грудня 2019 р.

Призовий фонд: €830 — на відновлення, започаткування, розширення бізнесу; €375 — на навчання

Це програма для стимулювання підприємництва у Донецькій області. Програму започаткували Данська рада у справах біженців (Danish Refugee Council), Маріупольська спілка молоді за фінансової підтримки Європейського Союзу. По суті це грант, що дає підприємцям три ключові можливості: відновити бізнес, створити новий, розширити наявний.

Відповідно до умов конкурсу, планується надати 150 грантів для бізнесу та 100 грантів для навчання — інтернет-маркетингу, манікюру тощо.

Взяти участь у конкурсі можуть громадяни України у віці 18-35 років, що проживають на підконтрольних Україні територіях. Також зазначається, що надаватимуться переваги таким категоріям населення: молодим жінкам-заявницям, а також заявникам з особливими потребами та іншими соціальними ризиками.

Подати заявку.

SSE MBA Scholarship 2020

Дедлайн: 24 червня 2019 р.

Призовий фонд: SEK 495 тис.

Це конкурс, завдяки якому можна виграти навчання MBA. Щоб взяти участь, потрібно мати ступінь — 180 кредитів і принаймні 5 років відповідного досвіду роботи. Також знадобиться високий рівень знання англійської мови. Заявка заповнюється шведською або англійською мовами. Вікових обмежень немає.

Подати заявку.

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x