Гранти грудня

Катерина Спориш
03/12/2018

Грант на розвиток малого бізнесу у Львівській області

Дедлайн: діюча

Призовий фонд: 2800 грн

Львівський центр розвитку малого бізнесу пропонує взяти участь у гранті власникам малих і середніх підприємств регіону зі Львова та Львівської області. Переможці отримають консалтингові послуги на суму 2800 грн, у які входить аналіз та оцінка ефективності бізнесу, консультація тривалістю 60 хвилин. Для участі у гранті необхідно заповнити анкету. Розгляд грантової заявки — протягом 3 днів. Загальний призовий фонд — 840 тис. грн.

Подати заявку.

Грант для розвитку бізнесу від МОМ

Дедлайн: діюча

Призовий фонд: до €5000

Міжнародна організація з міграції (МОМ) пропонує грант для власників бізнесу, що мають плани на розширення. До участі у гранті запрошуються жителі всіх областей України. Особливо чекають заявок від переселенців з АР Крим, Донецької та Луганської областей. Відповідно до умов гранта, переможці отримають фінансування на суму до €5000 на закупівлю обладнання. Заявки можуть подавати чоловіки та жінки віком 18-60 років, які мають діючий бізнес — офіційно зареєстроване підприємство, та ведуть операційну діяльність протягом року. Щодо видів діяльності — приймаються заявки від власників виробництв, підприємств у сфері сільського господарства, послуг. Однак існують і обмеження — програма не поширюється на підприємства зі сфери роздрібної та оптової торгівлі.

Згідно з умовами конкурсу, перевага надаватиметься компаніям, де права власності належать на 100% заявнику. Допускається й співволодіння, де у заявника — понад 50%. В умовах також зазначається, що підприємство має розташовуватися у власному або орендованому приміщенні протягом року, що підтверджуватиметься відповідними документами. Існують і особливі умови щодо кількості співробітників — щонайменше 4 осіб, працевлаштованих понад 6 місяців. А також — щодо доходу. Річний валовий дохід компанії повинен бути не менше 1 млн грн.

Для участі у конкурсі необхідно скачати анкету http://mega.dp.ua/file?source=18110112045575903717, заповнити та надіслати на вказану нижче електронну пошту.

Подати заявку: goosvitapl@gmail.com

Тренінг у сфері бізнесу, розвитку програмного забезпечення, комунікацій

Делайн: 8 лютого 2019 р.

Призовий фонд: оплата витрат на навчання, проживання та харчування

MEST (підприємницька програма навчання для молодих підприємців) пропонує взяти участь у 12-місячному курсі навчання бізнесу, комунікаціям, створенню програмного забезпечення — з теоретичною та практичною частинами. До участі запрошуються кандидати з підприємницьким мисленням, що мають корпоративний або підприємницький досвід, із високою мотивацією та витривалістю.

Під час навчання молоді підприємці організують команди, продумають власні ідеї, створять продукт і презентують споживачам. Наприкінці навчання на студентів чекатимуть іспити та зустріч з інвесторами, що вкладуть кошти у найцікавіші проекти. В умовах програми зазначається, що грант покриває навчання, проживання і харчування, а також щомісячну стипендію. Для участі в гранті необхідно заповнити реєстраційну форму англійською мовою.

Подати заявку.

Сільськогосподарський саміт у Бразилії

Дедлайн: 10 січня 2019 р.

Призовий фонд: оплата витрат на переліт, проживання, харчування

На саміт зберуться провідні виробники продуктів харчування зі всього світу. Вони обговорюватимуть питання щодо виробництва більшої кількості продуктів харчування на менших територіях. А також шукатимуть інноваційні методи для вирішення цих питань.

Щодо вимог до кандидатів — це мають бути люди 18-25 років, які цікавляться сільським господарством, планують працювати у сфері харчування тощо. Для участі у конкурсі необхідно подати заявку та зняти 3-хвилинний мотиваційний відеоролик англійською мовою, і зробити якісні портретні фото.

Подати заявку.

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x