Гранти квітня

Катерина Спориш
01/04/2019

Програма молодих професіоналів від Всесвітньої торгової організації (ВТО)

Дедлайн: 15 квітня 2019 р.

Призовий фонд: 3500 швейцарських франків щомісячно (протягом року)

До участі запрошуються молоді спеціалісти, які бажають поглибити знання у питаннях міжнародної торгівлі. Умови конкурсу: вік до 32 років, освіта вища — напрями юриспруденція або інші, пов’язані з міжнародною торгівлею.

Обов’язково — вільне володіння англійською мовою.

Досвід роботи — мінімум 2 роки діяльності, що має стосунок до ВТО.

Подати заявку.

Конкурс ідей у будівництві

Дедлайн: 12 квітня 2019 р.

Призовий фонд: грошовий приз, сума якого не зазначається

До участі запрошуються новатори та підприємці з усього світу. Вони мають бути об’єднані спільною метою — зробити планету найкращим місцем для життя. Від учасників конкурсу організатори очікують ідей та рішень, що пришвидшують будівництво, поліпшують якість конструкцій, подовжують терміни експлуатації тощо.

Вимоги до учасників: конкретний кейс або рішення для будівельної сфери, знання англійської мови, можливість перебування на час конкурсу у Манчестері, Велика Британія.

Подати заявку.

Грант від ЄБРР для малого та середнього бізнесу

Дедлайн: немає

Призовий фонд: сума визначається окремо для кожного бізнесу

У такий спосіб Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР), з однієї сторони, допомагає представникам малого та середнього бізнесу налагоджувати процеси, з іншої — сприяє виходу на нові ринки, масштабуванню.

Заявки приймаються від будь-яких підприємств, зареєстрованих на території України, 50% акцій компанії мають належати громадянам України. Форма реєстрації ФОП, ТОВ зі штатом 10-250 найманих працівників, період існування — 2 та більше років.

Існують і обмеження — заявки не приймаються від представників військово-промислового, фінансового, тютюнового та пов’язаного з міцним алкоголем і грального бізнесів.

Подати заявку.

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x