Гранти липня

Катерина Спориш
01/07/2019

Європейська молодіжна премія для новаторів

Дедлайн: 15 липня 2019 р.

Сума гранта: призами конкурсу є менторство, просування та популяризація

Це програма для стартаперів та соціальних підприємців задля стимулювання їхнього впливу на суспільство.

Заявки на участь приймаються від людей віком до 33 років. Територія проживання — країни ЄС та інші, у тому числі Україна. В умовах зазначається, що кандидати мають створити інноваційний цифровий проект, що покращує суспільство — як-от сайт, мобільний застосунок, цифрову інсталяцію.

Подати заявку.

Конкурс мікрогрантів на розвиток бізнесу та підвищення особистої конкурентоспроможності

Дедлайн: 31 грудня 2019 р.

Сума гранта: €830 на відновлення, започаткування, розширення бізнесу, €375 — на навчання

Ця програма створена, аби стимулювати підприємництво у Донецькій області. Програму започатковано Данською радою у співпраці з Маріупольською спілкою у справах молоді за підтримки Європейського Союзу. Мета гранту — допомогти підприємцям створити, відновити або розширити наявний бізнес.

Відповідно до умов конкурсу, планується надати 150 грантів для бізнесу та 100 грантів для навчання — інтернет-маркетингу, манікюру тощо.

До участі запрошуються громадяни України 18-35 років, що проживають на підконтрольних Україні територіях. В умовах гранту зазначається, що в отриманні гранта мають перевагу молоді жінки, а також заявники із особливими потребами та іншими соціальними ризиками.

Подати заявку.

Підтримка розвитку сільського господарства та сільських територій від USAID

Дедлайн: проект дійсний до 2023 р.

Сума гранта: не зазначається

Проект створений, щоб надавати допомогу приватним підприємцям та малому й середньому бізнесу в конкурентних секторах економіки.

Найближчим часом надаватиме допомогу соціальним групам, що потерпіли внаслідок конфлікту на Сході України. А також іншим вразливим верствам населення, щоб сприяти відновленню їхніх економічних можливостей для забезпечення власного життя.

Більше подробиць

Erasmus for young Enterpreneurs

Дедлайн: дійсна програма

Сума гранта: часткове покриття витрат на проживання

Це програма ділового обміну між українськими та іноземними підприємцями. У ній беруть участь молоді підприємства з Україні (1-3 роки у бізнесі) та досвідчені (від 3 років). Програма базується на діловому обміні — від досвідчених підприємців до молодих. Навчання підприємців відбувається за принципом менторства. Тобто учасник з України прибуває до обраної держави, і там протягом 1-6 місяців навчається у підприємця.

По завершенні програми підприємці не тільки отримують досвід, а й тестують нові ідеї, отримують контакти та виходять на нові ринки.

Щоб взяти участь, необхідно володіти будь-якою іноземною мовою, мати бізнес, і звичайно ж, заповнити заявку на участь.

Подати заявку.

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x