Гранти липня 

Ангеліна Бакалінська
16/07/2020

Гранти для виробників обладнання та інвентарю для бджільництва 

Гранти оголошено в рамках проекту USAID «Економічна підтримка Східної України». Конкурс дозволить профінансувати виробників обладнання та інвентарю для бджільництва Луганської та Донецької областей, а також у Приазовському районі Запорізької області (Бердянський, Приморський, Приазовський, Якимівський, Мелітопольський, Токмацький, Чернігівський, Більмацький райони) України. 

Сектор бджільництва було визначено USAID як пріоритетний для сільських громад у Східній Україні: «Бджільництво — це бізнес, який можна успішно реалізовувати навіть у найвіддаленіших сільських громадах. Цей бізнес має зв’язок зі стійким світовим ринком через українських експортерів меду».

Цілі проекту: 1) збільшення виробництва обладнання та інвентарю для бджільництва регіональними виробниками з можливістю збільшення зайнятості на цих підприємствах; 2) збільшення кількості дрібних пасічних господарств до більш ніж 100, зробивши їх більш економічно стійкими і продуктивними.

За результатами цього конкурсу планується видати не менше 4 грантів протягом в період з серпня 2020 по липень 2021 року одному або декільком виробникам продукції бджільництва.

Дедлайн: 31 липня 2020 р.

Сума одного гранту: $100 тис. 

Подробиці грантового проекту читай тут

Подати заявку: grants_era@dai.com  

Гранти на підтримку МСП, якими володіють і керують жінки

Гранти оголошено в рамках програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Програму реалізує компанія «Кімонікс Інтернешнл Інк.», яка й приймає грантові заявки від українських малих та середніх підприємств (МСП), якими керують і володіють жінки, що бажають розширити свій діючий бізнес. 

Заходи з розширення бізнесу можуть бути спрямовані на підвищення продуктивності та збільшення виробництва, вихід на зовнішні ринки, розширення асортименту продукції, підвищення ефективності бізнесу завдяки запровадженню інноваційних та ІТ-рішень тощо.

Дедлайн: 31 липня 2020 р.

Сума одного гранту: від 300 тис до 1 млн грн

Подробиці грантового проекту читай тут та тут 

Подати заявку: grants@cepukraine.org 

Грант на проведення тренінгів з сучасних технологій виробництва для меблевого сектору

Фінансування заплановане в рамках програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», у фокусі діяльності якої також перебуває виробництво меблів. 

Проект передбачає роботу з МСП та галузевими партнерами і спрямований на збільшення ринкових можливостей та конкуренції у галузі, стимулювання збільшення продажів на внутрішньому та експортному ринках, зростання інвестицій у галузь та покращення використання робочої сили України. 

Тренінгова програма повинна бути присвячена навчанню складовим виробничого процесу в меблевому секторі з найбільшим потенціалом для створення нових робочих місць. Темами навчання можуть бути тренінг для операторів станків з числовим програмним управлінням (ЧПУ), меблевих конструкторів, малярів меблів тощо.

Власний внесок у разі перемоги здійснюється у сумі не меншій 15% від загальних кваліфікованих витрат на реалізацію проекту.

Дедлайн: 31 липня 2020 р.

Сума гранту: $25 тис.

Подробиці грантового проекту читай тут та тут 

Подати заявку: grants@cepukraine.org 

Конкурс для стартапів Innovating Justice Challenge 2020

Міжнародний конкурс інновацій у сфері права Innovating Justice Challenge 2020 проводиться під егідою Гаазького інституту інновацій в праві (HiiL). 

До 10 відібраних команд пройдуть регіональну інкубаційну програму навчання  бізнес-моделюванню, фінансовому плануванню, розробці комунікаційної та маркетингової стратегій, що почнеться у вересні. З командами працюватимуть профільні ментори з бізнес спільноти, громадського та державного секторів.

Після завершення команди представлять свої ідеї громадськості та всім зацікавленим сторонам.

Автори найкращих проектів приймуть участь у глобальній акселераційній програмі, отримають грант EUR 10 тис на розвиток свого продукту, доступ до міжнародної мережі наставників та потенційне фінансування від інвесторів в майбутньому.

До участі в конкурсі запрошуються стартапи, юристи, підприємці, представники юридичних компаній та громадського сектору, що впроваджують новий підхід до попередження і розв’язання правових проблем. Заохочуються проекти, які зосереджені на актуальних проблемних сферах: підтримка малого та середнього бізнесу, захист прав споживачів, трудові відносини.

Дедлайн: 5 серпня 2020 р.

Подробиці грантового проекту читай тут

Контактна особа: Дмитро Форемний (dmitry.foremnyi@hiil.org)

 

 

 

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x