Гранти листопада

Катерина Спориш
05/11/2018

Грант для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці

Дедлайн: діюча

Сума: до $200

Данська рада у справах біженців (Danish Refugee Council) за участі Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (Swiss Agency for Development andCooperation, SDC) і Департаменту міжнародного розвитку Великобританії (Department for International Development, DFID) пропонують грантову підтримку для внутрішньопереміщених осіб, що проживають на території Донецької, Луганської, Запорізької і Дніпропетровської областей.

Суть гранта — фінансування курсів для покращення наявних професійних навичок та/або отримання нових. В умовах конкурсу наголошується, що учасникам слідпояснити, чому обирають той чи інший курс, та як отримані навички сприятимуть отриманню/збільшенню доходів. Фінансування навчання — часткове, тож не менше 20% суми сплачуватимуть грантоотримувачі. У наданні гранта перевагу мають соціально та фінансововразливі учасники. Загальна кількість грантоотримувачівскладатиме 500 осіб.

Подати заявку: http://lap.drc.ngo/form/vet

Саміт молодих лідерів та підприємців у Пакистані

Дедлайн: 10 листопада 2018 р.

Сума: покриття витрат

Саміт проводить Lahore University of Management Sciences(Лахорський університет управління наукою, Пенджаб, Пакистан). В описі програми вказано, що запрошуються студенти зі всього світу. Заявки приймаються від учнів старших класів та студентів ВНЗ, що вільно володіють англійською мовою. Вимоги до команд — 4-5 осіб.

Що стосується програми, учасникам пропонується навчання — 6 бізнес-заходів, спрямованих на отримання бізнес-навичок. Також передбачена розважальна програма. Для участі необхідно подати онлайн-заявку.

Подати заявку: https://yles.lums.edu.pk/index.php/registration-forms-yles-17/ 

«Завтра.UA»

Дедлайн: 30 листопада 2018 р.

Сума: 2240 грн/міс.

Благодійна організація «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива» в рамках благодійної програми: «Стипендіальна програма «Завтра.UA» організовує конкурс для обдарованих і цілеспрямованих студентів ВНЗ України. Переможці отримуватимуть стипендію протягом 12 місяців — з 1 червня 2019 р. по 31 травня 2020 р.

В умовах конкурсу зазначено, що приймаються заявки від студентів 3-6 курсів денної форми навчання, громадян України віком до 35 років.

Для подання заявки знадобляться такі документи: наукова конкурсна робота, відгук наукового керівника, рекомендаційний лист, фотокартка.

Окрім цього, підкреслюється: студенти, які двічі були стипендіатами, не можуть брати участі у конкурсі.

Подати заявку: https://zavtra.in.ua/form/

Грант на розвиток соціальних підприємств

Дедлайн: 2 грудня 2018 р.

Сума: $100 тис.

Грантову програму запущено всесвітньою виставкою «Експо-2020» у Дубаї. Відповідно до умов програми,розшукуються проекти, що вже реалізовуються іспрямовані на вирішення актуальних проблем із покращення якості життя та досягнення цілей ООН щодосталого розвитку до 2020 р.

Основні теми проектів: освіта — доступність, нові технології; робочі місця — доступ до них, підвищення кваліфікації, автоматизація праці; фінанси — доступ до фінансових послуг і глобального ринку інвестицій, майбутнє банківських послуг; соціальне підприємництво; природні ресурси — переробка сміття, нові виробництва тощо. Для участі у конкурсі потрібно надіслати заявку.

Подати заявку: https://www.expo2020dubai.com/en/expo-live/Innovation#how-to-apply

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x