Гранти лютого

Катерина Спориш
04/02/2019

Програма створення робочих місць для ВПО та тих, хто постраждав унаслідок конфлікту на сході України

Дедлайн: дійсна програма

Сума гранта: $2000-10000

Данська рада у справах біженців розпочинає нову грантову програму для громадян України, що належать до категорій ВПО (внутрішньо переміщених осіб) та постраждалих унаслідок конфлікту на сході України. Головна мета гранту — створити до 250 робочих місць для вищезазначених категорій осіб. Заявки на участь приймаються від громадян України — підприємців з Донецької, Луганської, Дніпропетровської областей, що мають дійсний малий або середній бізнес та плани щодо розширення.

В умовах конкурсу йдеться, що кандидати повинні надати бізнес-план із зазначенням розширення штату працівників — за рахунок ВПО та осіб, постраждалих унаслідок конфлікту на сході України, із укладенням трудового договору на 12 та більше місяців. Також зазначається, що переможець гранту має сплатити не менше 50% суми на розширення власного бізнесу, в тому числі і всі податки.

Подати заявку.

Конкурс заходів сприяння розвитку малого та середнього бізнесу

Дедлайн: дійсна програма

Сума гранта: визначається індивідуально

Надаючи грант, Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) прагне допомогти малому та середньому бізнесу завдяки залученню висококваліфікованих консультантів задля трансформування бізнесу. Відповідно до умов програми, до гранту запрошуються бізнеси, що існують понад 2 роки, окрім військово-промислового, фінансового, тютюнового, пов’язаного з міцним алкоголем і грального бізнесів.

Щодо інших умов — форма реєстрації ФОП, ТОВ зі штатом 10-250 найманих працівників, де понад 50% акцій належать громадянам України.

Подати заявку.

Global Changemakers

Дедлайн: 7 лютого 2019 р.

Сума гранта: покриття витрат (проживання, харчування, переліт)

На саміт у Цюриху запрошуються молоді підприємці та громадські активісти зі всього світу, що мають відношення до сталого розвитку. Головна мета заходу — можливість реалізувати власний проект зі сталого розвитку у майбутньому.

Заявки приймаються від учасників 18-23 років, що розвивають проекти для сталого розвитку. Разом з цим в умовах конкурсу підкреслено, що учасники мають вільно володіти англійською мовою.

Подати заявку.

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x