Гранти лютого

ГОРИЗОНТ 2020

Дедлайн: до 28 квітня 2020 року.

Дослідження — це інвестиція в майбутнє. Останній рік дії програми «Горизонт 2020» націлений на збільшення числа інноваційних технологій, відкриттів і перспективних розробок через просування наукових ідей на ринок.

 

«Горизонт 2020» — європейська програма грантів для досліджень та інновацій. Програма є флагманською ініціативою Europe 2020 року, метою якої є збільшення конкурентоспроможності Європи в глобальних масштабах. Бюджет «Горизонту 2020» —  близько 80 мільярдів євро —  розрахований на сім років в період з 2014 по 2020 рік. Крім цієї суми фонд також залучає приватні інвестиції. Гранти «Горизонту 2020» призначені для університетів, науково-дослідних організацій, малих та середніх підприємств європейських і неєвропейських країн. У робочій програмі можна ознайомитися з областями наукових досліджень і інновацій, які підпадають під фінансування «Горизонту 2020».

 

Крім наукових лабораторій, фонд виділяє гроші на підтримку малих і середніх підприємств, що виводять на ринок нові наукові розробки. Крім іншого, метою фонду є створення нових робочих місць і форсування економічного зростання країн Європейського Союзу та країн, задіяних в програмі.

Детальніше - за посиланням.

 

THE COHESION FUND

Діяльність Фонду спрямована на зменшення економічної та соціальної нерівності та сприяння сталому розвитку держав, чий валовий національний дохід на одного жителя становить менше 90% від середнього показника в ЄС.

Фонд виділяє в цілому 63,4 мільярда євро на діяльність в наступних галузях:

  1. Навколишнє середовище.

 The Cohesion Fund підтримує проєкти, пов'язані з енергетикою або транспортом, в тому випадку, якщо вони явно приносять користь навколишньому середовищу з точки зору енергоефективності, використання відновлюваної енергії, зміцнення громадського транспорту, розвитку залізничного транспорту, підтримки інтермодальних перевезень тощо.

  1. Транс'європейські транспортні мережі.

 Фонд підтримуватиме інфраструктурні проєкти в рамках Connecting Europe Facility.

Докладніше - за посиланням.

ГРАНТ ДЛЯ «ЗЕЛЕНИХ» БІЗНЕС-ІДЕЙ ВІД CLIMATELAUNCHPAD

Дедлайн: до 10 травня 2020 року.

Greencubator повідомив про початок прийому заявок від українських команд. Переможці конкурсу отримають 10 000, 5 000 або 2 500 євро, а фіналісти — доступ до акселератора EIT Climate-KIC, з фокусом на комерціалізації cleantech-стартапів.

Команди, які подаються на конкурс, повинні бути такими, що розпочали бізнес менше року тому; залучили інвестування на суму не більше 200 000 євро; не почали комерціалізувати свій продукт; а також вперше беруть участь в програмах  EIT Climate-KIC.

Докладніше - за посиланням.

 

ГРАНТИ USAID НА ПІДТРИМКУ МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВ, ЯКИМИ ВОЛОДІЮТЬ ТА КЕРУЮТЬ ЖІНКИ

Дедлайн: 31 липня 2020 року

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», розпочала прийом грантових заявок від українського малого та середнього бізнесу, яким керують і володіють жінки, що мають намір розширити свій діючий бізнес.

Заходи з розширення бізнесу можуть бути спрямовані на:

  • підвищення продуктивності та збільшення виробництва;
  • вихід на зовнішні ринки;
  • розширення асортименту продукції;
  • підвищення ефективності бізнесу завдяки запровадженню інноваційних та ІТ-рішень тощо.

Сума грантів:  3 600 000 гривень, що розподіляться на 12 проєктів. Щоб подати грантову заявку, учасниці доведеться внести щонайменше 25% від загального бюджету гранту. Тож, розмір гранту без цього внеску буде складати орієнтовно 300 000 грн.

Подати заявку на грант можна буде в періоди з 1 березня 2020 до 31 березня 2020; з 1 травня 2020 до 31 травня 2020, а також з 1 липня 2020 до 31 липня 2020 року.

Докладніше - за посиланням.

 

КОНКУРС ІНЖЕНЕРНИХ СТАРТАПІВ VERNADSKY CHALLENGE
Дедлайн: 1 вересня 2020 року

Щорічний відкритий конкурс Vernadsky Challenge надає фінансування на відкриття у галузях космічних технологій, альтернативної енергетики, агропромислової техніки, медичного устаткування, робототехніки, нових матеріалів металургії та електроніки, геологорозвідки та ефективного природокористування, ігрових платформ та програмного забезпечення для фінансових та інженерних комунікацій, системи обробки, зберігання і передачі великих масивів даних, комплексів та систем військового призначення, систем управління транспортом та активної біоелектроніки.

Призовий фонд конкурсу становить 2 мільйони гривень. 

 Докладніше - за посиланням.

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x