Гранти початку року

Гранти початку року

Грант на найкращий захід від івент-агенції ROCKETS

Дедлайн: 15 січня
Бюджет: 100 тис. грн

Мета: відбір найкращої ідеї проекту, суть якого – організація заходу, що зможе донести важливу інформацію до учасників і слухачів. Формат: флешмоб, нестандартна лекція, ярмарок, фестиваль, будь-яка подія, що започаткує корисну ініціативу. Окрім коштів для втілення цього задуму, переможці отримають також консультативну підтримку від агенції для пришвидшення роботи над проектом. 
Основна вимога – відповідність меті гранту та надання детальної інформації про концепцію, формат та кошторис із розподілом призових коштів.
Визначення переможця відбудеться 20.02.2018, проект має реалізуватися упродовж року. 

Подати заявку можна на http://zms.rocketsevent.com/

Конкурс проектів «Культурні та креативні простори міста» від Європейської комісії

Дедлайн: 5 лютого
Бюджет:  1,5 млн євро

Мета: підтримка інновацій у культурному і творчому секторах. Конкурс відбудеться у межах реалізації програми «Креативна Європа». Брати участь можуть як громадські організації, так і приватні компанії. Проекти мають стосуватися надання підтримки креативним хабам – просторам для нетворкінгу, організаційних чи ділових зустрічей чи роботи безкоштовно або на умовах оренди. Основна мета – зміцнення мереж, що уже існують, сприяння їхній взаємодії та обмін досвідом у вигляді навчання.

У проектній заявці очікують відображення пропонованих заходів для реалізації завдань взаємодії культурних та творчих просторів і місцевих керівників, розширення громадських просторів для соціальної та міської регенерації, обмін найкращими практиками щодо соціальної інтеграції із врахуванням економічних аспектів. 
Старт запланований  на 31 жовтня 2018 року. 

Докладна інформація: https://ec.europa.eu/culture/calls/2017-s23_en

30-денне стажування у Німеччині для керівників підприємств та менеджерів з Рівненщини

Дедлайн: відсутній
Розмір гранту: витрати на стажування

Програма сприятиме виходу українських підприємств на міжнародні ринки, підвищенню конкурентоспроможності компаній та кваліфікації менеджерів із зовнішньоекономічної діяльності через отримання нових компетенцій від німецьких та інших іноземних партнерів. 

Робочі мови – англійська та російська для представників сільського господарства. 

Витрати на стажування покриває Уряд Німеччини та Федеральне міністерство економіки і технологій. Вимоги до кандидатів:  вища освіта, досвід роботи у сфері економіки та підприємництва щонайменше один рік, знання англійської або німецької мови, мати потенціал для розвитку кооперації з німецькими партнерами. 
Охочим потрібно заповнити анкету та пройти співбесіду з представниками програми. 

Заповнити анкету http://bit.ly/2jlvk

Грант на безкоштовний супровід вашого підприємства від Громадської школи бізнесу

Дедлайн: відсутній
Розмір гранту: річний супровід бізнесу

Ви можете отримати річний супровід вашого бізнесу: допомогу у формуванні чіткої бізнес-моделі, збуту товару та послуг, консультації, як краще вести бізнес. 
Потрібно заповнити анкету на 75 запитань, які допоможуть підібрати найкращу програму розвитку. Після заповнення анкети з вами зв'яжеться менеджер проекту. 
Інформація про компанію та учасників залишатиметься конфіденційною і не розголошуватиметься, дані анкет поширюватимуться лише в узагальнених показниках.
Проект Trends of small business реалізовує Громадська школа бізнесу та Клуб ділових людей у межах Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні».

Анкета: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSee2rMSbdfrvz4hwfLDF75-ZuBupG5mwENj1YJBXssmwkhjfQ/viewform

Міжнародне стажування у стартапах Global Entrepreneur

Дедлайн: відсутній
Платна програма: 3,5 тис. грн

Програма Global Etrepreneurs – це один з видів стажування від міжнародної молодіжної організації AIESEC. Вона триває 2-3 місяці. За цей час учасники вивчають тонкощі запуску власної справи у галузях маркетингу, фінансів та інформаційних технологій. Менторами стажерів будуть молоді підприємці з усього світу. Країни-партнери програми – Бразилія, Сербія, Португалія, Єгипет. 
Вимоги до учасників: вік від 18 до 30 років, знання англійської (вище upper-intermediate) та цікавість до роботи стартапів. 

https://aiesec.org 

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x