Гранти серпня

Грант ініціативи Джоука Воллера-Хантера для активістів екологічного сектору

Дедлайн: 1 вересня 2018 р.

Призовий фонд: до €7000

Програма Ініціативи Джоука Воллера-Хантера надає гранти на навчання та тренінги для молодих активістів у сфері екології. Приймаються заявки від кандидатів у віці до 35 років. Молоді люди мають працювати або бути пов'язаними з організаціями, які займаються питаннями зовнішнього довкілля у країнах, що розвиваються. Кандидат повинен бути зацікавленим у подальшому розвитку лідерських якостей. Перевага надається лідерам місцевих громад. Також бажано мати досвід роботи з екологічними організаціями.

Грантові кошти можна використовувати відповідно до потреб окремого кандидата. Зазвичай переможці конкурсу направляють фінансування на вдосконалення своїх навичок у роботі за допомогою професійних курсів або на участь у конференціях, подорожі за програмами обміну тощо. Перед заповненням заявки кандидату слід чітко визначитись, на що саме підуть грантові кошти.

Подати заявку: http://jwhinitiative.projects5.greenlightsolutions.nl

Конкурс для фінтех-стартапів від Village Capital та MetLife Foundation

Дедлайн: 24 серпня 2018 р.

Призовий фонд: $10 000

Венчурна компанія Village Capital і фонд MetLife Foundation запустили конкурс для українських фінтех-стартапів. Двоє переможців отримають по $10 000 на розвиток проекту. Перевага при відборі надається стартапам, які допомагають людям з низькими та середніми доходами покращити своє фінансове становище. Також у пріоритеті будуть проекти із рішеннями для малого й середнього бізнесу.

По закінченні етапу подання заявок організатори виберуть 12 фіналістів, яких буде запрошено на фінал конкурсу Financial Health Forum у Києві. Там учасники презентують свої проекти інвесторам і зможуть заручитися підтримкою експертів. А фіналісти, окрім грошової допомоги, також отримають менторські консультації від декількох десятків наставників.

Подати заявку: https://vilcap.com

Конкурс для підприємців-початківців від Британської Ради

Дедлайн: 8 жовтня 2018 р.

Бюджет: до €50 000 на проект

Британська Рада планує виділяти гранти на розвиток підприємницьких навичок у студентів і підприємців-початківців з України, Казахстану, Узбекистану, Киргизстану, Азербайджану, Вірменії та Грузії. Програма називається Creative Spark. Її мета — заохочувати молодих людей до розвитку підприємницької екосистеми на рівні міст в Україні. Основні напрями: розширення партнерських відносин між університетами та сектором креативних індустрій у Великій Британії і країнах — учасницях Creative Spark; проведення тренінгів та активностей із вдосконалення підприємницьких навичок у студентів і креативних підприємців (пітчинг ідей, започаткування бізнесу, захист інтелектуальної власності). А ще — запуск digital-програм для вивчення англійської мови.

Проекти можуть реалізовувати українські університети разом з неурядовими організаціями та навчальними закладами Великої Британії. Програма розрахована на 5 років.

Подати заявку: http://www.britishcouncil.org.ua

Конкурс грантів для креативних компаній Creative Twinning

Дедлайн: 31 серпня 2018 р. (до 2020 р.)

Призовий фонд: від €600 000 до €1,4 млн

Creative Twinning — грантова система, покликана сприяти розвитку культурних заходів у регіонах, що межують із Європейським Союзом. Заходи мають підвищувати довіру та зміцнювати зв'язки між Нідерландами і країнами-учасницями. Цільова група таких заходів — молодь від 15 до 24 років, які проживають у сусідніх з ЄС країнах та пов'язані з мистецтвом, кіно, літературою. Ключові компоненти творчих проектів Creative Twinning — співпраця креативних груп різних країн. Нідерландський уряд субсидує такі заходи задля сприяння розвитку культурного сектору та об'єднання людей із різним культурним досвідом.

Приймаються заявки від будь-яких компаній, громадських та неурядових організацій. Загалом комісія відбере від 4 до 8 проектів-фіналістів, які зможуть отримати від €600 000 до €1,4 млн на реалізацію.

Подати заявку: https://english.rvo.nl

Гранти від програми COSME

Дедлайн: залежить від напрямку (до 2020 р.)

Бюджет: €2,3 млрд

COSME — це програма Європейського Союзу, покликана сприяти зміцненню конкурентоспроможності та стабільності малих і середніх підприємств в Україні і за її межами. Також на меті — поліпшення доступу до ринків всередині ЄС та на глобальному рівні, сприяння розвитку підприємницької культури. У 2018 р. програма виділила 4 категорії і 13 підкатегорій бізнесу, які можуть отримати гранти на розвиток. Серед них проекти з інноваційного й технологічного розвитку легкої промисловості (одяг, взуття тощо), проекти на основі штучного інтелекту, проекти з інтернаціоналізації системи захисту прав інтелектуальної власності.

Кожна категорія має свій бюджет і терміни подачі заявок. А ще — різні умови фінансування (відсоток покриття видатків проекту). Наприклад, у випадку із програмою з фінансування проектів на основі штучного інтелекту COSME надає бюджет в €1 млн, покриваючи 100% видатків. Мета цього конкурсу — забезпечити на законодавчому рівні основи для розробки й використання малим та середнім бізнесом штучного інтелекту.

Дізнатися більше про COSME: http://cosme.me.gov.ua

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x