Гранти серпня

Катерина Спориш
01/08/2019

Erasmus for young Enterpreneurs

Дедлайн: дійсна програма

Сума гранта: часткове покриття витрат на проживання

Це грантова програма задля ділового обміну між підприємцями. Працює за таким принципом: досвідчені підприємці понад 3 роки у бізнесі з країн-учасниць виступають у якості менторів, наставників для молодих підприємців, що перебувають на стадії реалізації бізнесу 1-3 роки у підприємництві.

Навчання молодих підприємців відбувається у країні досвідченого підприємця протягом 1-6 місяців. Отримавши менторську підтримку, учасники тестують нові ідеї, виходять на нові ринки тощо.

Щоб взяти участь, потрібно знати хоча б одну іноземну мову, мати зареєстроване підприємство, заповнити відповідну заявку.

Подати заявку.

Грантовий конкурс для розвитку підприємницьких компетенцій COSME

Дедлайн: 20 серпня 2019 р.

Сума гранта: до €500 тис., де 90% покривається організаторами, 10% — переможцями конкурсу

Європейська комісія в рамках програми ЄС COSME оголосила грантовий конкурс для розвитку малих та середніх підприємств в Україні. EntreComp спрямовано на впровадження навчальних продуктів, підтримку політики розвитку підприємництва та інноваційних навчальних рішень через створення партнерств що на національному, що на місцевому рівнях.

До участі запрошуються бізнес-асоціації, навчальні центри, центри підтримки бізнесу, заклади вищої освіти.

Подати заявку.

Грант від МОМ для самозайнятості ветеранів

Дедлайн: дійсний грант

Сума гранта: до €1 тис.

Міжнародна організація з міграції пропонує ветеранам бойових дій на сході України започаткувати свій бізнес. До участі запрошуються громадяни України, що проживають у Київській, Львівській, Дніпропетровській областях.

Задля участі потрібно заповнити анкету учасника. Опісля пройти дводенний тренінг, написати та захистити бізнес-план і отримати кошти на започаткування бізнесу, а також консультації щодо ведення підприємницької діяльності.

В умовах конкурсу зазначається, що перевага надаватиметься учасникам, у яких немає постійного місця роботи, або вони отримують низьку заробітну платню, або ж частково зайняті, або самотужки виховують дітей, мають інвалідність тощо.

Подати заявку.

Конкурс малих грантів «Громадська перфектура для ефективних бюджетів півдня України»

Дедлайн: 30 вересня 2019 р.

Сума гранта: $800

Цей грант проводиться задля підвищення ефективності бюджетних процесів — використання коштів, формування сталих партнерств тощо в місцевих громадах Миколаївської, Одеської та Херсонської областей. До участі запрошуються малі та середні підприємства, неприбуткові організації, фонди та інші.

Подати заявку: fondikol@gmail.com

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x