Гранти січня

Катерина Спориш
04/01/2019

Грант на розвиток бізнесу в Одеській області

Дедлайн: діюча

Призовий фонд: €2500

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проекту «3міцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні» пропонує грант для розширення бізнесу. До участі в конкурсі запрошуються підприємці — внутрішньо переміщені особи з Донецької та Луганської областей, Криму, що наразі проживають на території м. Одеси та Одеської області.

Серед інших умов конкурсу — приналежність до малого бізнесу, форма ведення підприємницької діяльності — ФОП, ТОВ, фермерські господарства, що зареєстровані та офіційно працюють протягом останніх 12 місяців. В умовах зазначається, що серед заявок відбиратимуться учасники дводенного тренінгу, після якого підприємці захищатимуть бізнес-плани. Найцікавіші проекти отримають фінансування на суму €2500.

Подати заявку на участь можна у м. Одеса. При собі мати: довідку ВПО, ІПН, реєстраційні документи підприємства.

Подати заявку: м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 88/1, тел. 095 295 77 32

Програма для молодих підприємців

Дедлайн: 8 січня 2019 р.

Призовий фонд: оплата проживання, харчування, транспортних витрат

Westerwelle Young Founders Programme запрошує підприємців з країн, що розвиваються. Основна мета проекту — підтримати молодих підприємців в їхніх починаннях. Відповідно до умов конкурсу, оберуть 25 учасників. Останні проходитимуть навчання, отримають менторство відомих підприємців. Вимоги до учасників — некомерційне підприємство, засноване до 5 років тому, розташоване у країні, що розвивається, або орієнтується на такі.

Також в умовах конкурсу зазначається, що учасники повинні вільно володіти англійською мовою і мати можливість перебувати у Німеччині весь час програми.

Подати заявку на участь можна, заповнивши реєстраційну форму

Грант на створення потужностей із переробки фруктів

Дедлайн: 18 січня 2019 р.

Призовий фонд: не зазначається

Запрошуються малі та середні підприємства до участі у гранті від USAID — «Підтримка аграрного та сільського розвитку». Головна мета гранту — розширення ринків і обсягів збуту, а також продуктів переробки фруктів зі збільшеною доданою вартістю.

Організатори конкурсу пояснюють, що грант, зокрема, має сприяти створенню доданої вартості внаслідок впровадження нових або осучаснення наявних технологій. А ще — запровадженню HACCP (система контролю якості харчових продуктів) завдяки залученню консультантів, що допоможуть у підготовці до переходу на систему.

Також наголошується, що підприємці мають дофінансовувати запровадження або покращення нових технологій на умовах сплати не менше 50% — власними, кредитними коштами тощо.

Подати заявку на участь у конкурсі можна, написавши листа на електронну пошту: grants@ukraineneards.com, з позначкою RFA-09. Подати заявку: grants@ukraineneards.com

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x