Гранти травня

Катерина Спориш
01/05/2019

ClimateLaunchpad — конкурс зелених ідей для бізнесу

Дедлайн: 1 червня 2019 р.
Призовий фонд: €2,5-10 тис.

До участі запрошуються молоді підприємці. Учасники мають запропонувати ідеї у таких напрямах: відновлювальна енергетика, сталий розвиток, новий погляд на міську мобільність.

В умовах конкурсу вказано, що подавати заявку можуть всі, у кого є бізнес-ідея або бізнес, що працює до 1 року. Також зазначається, що наявний проект до участі в конкурсі не має залучати понад €200 тис. інвестицій. Окрім цього, підкреслюється, що кандидат не повинен на момент участі в конкурсі продавати прототип або продукт на комерційних умовах. Вікові або інші обмеження у гранті відсутні.

Подати заявку.

«Конкурентоспроможна економіка України» від USAID

Дедлайн: 29 лютого 2020 р.
Призовий фонд: в умовах конкурсу конкретної суми не вказано

До участі запрошуються підприємці з усієї України. Головні вимоги — реалізація бізнесу у нових галузях або тих, що наразі розвивається, або ж таких, що мають потенціал до швидкого зростання та інших. В умовах конкурсу гранту відзначено, що найбільше чекають заявок від представників IT та меблевого бізнесу. Також чекають на підприємців, які працюють у галузях, що розвиваються, мають потенціал для швидкого зростання, досягнення успіху на експортних ринках, створення інвестицій та збільшення зайнятості.

Подати заявку: aps001@CEPUkraine.org

Більше інформації про грант.

Creative Spark

Дедлайн: 12 травня 2019 р.
Призовий фонд: £40 тис.

Британська рада в Україні відкриває другий раунд прийому заявок на програму Creative Spark для розвитку креативної економіки. Заявки приймаються від ВНЗ, місцевих та національних установ, урядових організацій, кластерів, хабів, центрів іновацій. В умовах конкурсу наголошується, що учасники при подачі заявки мають зосереджуватись на таких аспектах, як розвиток підприємницьких навичок у студентів та підприємців-початківців креативних індустрій, а також на розвитку нового бізнесу та інкубації, обміні знаннями.

Подати заявку.

Fit for Partnership with Germany

Дедлайн: не зазначається
Призовий фонд: проживання, харчування, страхування, тренінги тощо

До участі в програмі запрошуються засновники та керівники малих та середніх підприємств, що мають на меті налагоджувати ділові контакти у Німеччині.

В умовах програми зазначається, до учасники мають бути представниками малого та середнього бізнесу з зовнішньоекономічним потенціалом із різних секторів економіки, мати спеціальну або вищу освіту, вільно володіти англійською мовою. А також мати досвід роботи понад 5 років.

Переможці конкурсу отримають навчання протягом 18 днів, відвідування провідних німецьких підприємств.

Подати заявку.

Детальніше про програму тут.

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x