Гранти вересня

Катерина Спориш
04/09/2018

Грант від Норвезької ради у справах біженців (NRC) для започаткування, відновлення або розвитку мікробізнесу

Дедлайн: 9 вересня 2018 р.

Призовий фонд: до 30 тис. грн

Програму створено NRC задля підтримки самозайнятостінаселення та мікробізнесу в Україні. Для участі требазаповнити реєстраційну форму, вказавши низку параметрів. 

Всі заявки розглядатимуться на конкурсній основі. Пріоритет надаватиметься мешканцям регіонів, розташованих у безпосередній близькості до лінії розмежування на сході України.

Переможці отримають фінансову і юридичну підтримку, а ще — семінари при відкритті, відновленні або розширенні власної справи. Також планується проведення ряду підготовчих семінарів, пов’язаних з організацією власної справи.

Подати заявку: https://ee.humanitarianresponse.info/x/#5IRevRYB

Meet and code

Дедлайн: 15 вересня 2018 р.

Призовий фонд: 9 тис. грн

Програма спрямована на привернення уваги молоді до цифрового світу та програмування. Взяти участь можуть тільки неурядові організації із будь-якого регіону України. Організатори зазначають, що найбільше чекають заявок із Житомирської, Вінницької, Хмельницької, Закарпатської, Рівненської, Чернігівської та Чернівецької областей. 

Щоб подати заявку на участь, потрібно зареєструватися на сайті. Після цього, отримавши логін та пароль від особистого кабінету, залишити заявку на проведення заходу. Також потрібно підтвердити некомерційний статус організації і банківські реквізити (IBAN and BIC) для отримання фінансування.

Подати заявку: https://www.meet-and-code.org/ru/ru/registration-info

Стажування в Green Campus

Дедлайн: 5 грудня 2018 р.

Призовий фонд: щомісячна стипендія

Green Campus Initiative — студентська організаціяУніверситету Кейптауна, ЮАР, що пропонує 12-місячне стажування. Стажери отримуватимуть щомісячну стипендію, фінансування тренінгів. 

Заявки приймаються від людей старше 18 років, які вільно володіють англійською та рідною мовами. Обмежень для учасників із будь-яких країн немає. Але грантоотримувачімають переїхати до королівства Ондо, Нігерія, та працювати там 35 годин на тиждень. 

Для участі необхідно подати: супровідний лист із поясненням, що саме зацікавило у програмі та чого прагнете навчитися протягом стажування. А також надати опис проекту — плани стосовно захисту навколишнього середовища на 6 місяців, вказавши на їхню унікальність. До листа слід додати 2-3 рекомендації від вчителя, професора, лектора, роботодавця.

Подати заявку: http://www.greenthecampus.org/fellowship-application

Інноваційні ваучери від ЄБРР

Дедлайн: найближчим часом розпочнеться наступний раунд

Призовий фонд: €20-50 тис.

Інноваційний ваучер — інструмент, що дозволяє отримати кошти на впровадження кліматичних інновацій. Компанії подають свої проекти для участі у конкурсі. Експерти оцінюють подані проекти, а найкращі отримують фінансову підтримку — безповоротну інвестицію. 

Таким чином, завдяки інноваційним ваучерам, ЄБРР підтримує українські компанії, а також поліпшує умови для розвитку та впровадження кліматичних технологій. 

Подати заявку: http://www.climate.biz/howtoappply/

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x