Гранти жовтня

Катерина Спориш
08/10/2018

USAID «Агросільрозвиток»
Дедлайн: 28 грудня 2018 р.
Призовий фонд: 9,45 млн грн

USAID «Агросільрозвиток» 一 це іноваційна програма для розвитку спроможності ОТГ (об’єднаних територіальних громад) в двох аспектах 一 управлінні земельними ресурсами та залученні інвестицій у Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Херсонській, Луганській, Миколаївській, Одеській і Запорізькій областях.

У рамках цієї програми планується надати 15 грантів на суми від 270 тис. до 675 тис. грн. Остаточна сума залежатиме від результатів переговорів. Зазначається, що додаткові залучені інвестиції (наприклад, власні кошти, зовнішні інвестиції, державна підтримка та програми місцевого бюджету тощо), відповідно до умов проекту, повинні складати не менше 30% загального обсягу витрат.

Подати заявку: grants@ukraineards.com

Diamond Challenge for High School Entrepreneurs
Дедлайн: 30 грудня 2018 р.
Призовий фонд: навчання основам підприємницької діяльності

Проект, створений задля вивчення і засвоєння основ підприємництва, формулювання бізнес-ідей та консультацій для молодих підприємців. В умовах конкурсу вказані вікові обмеження учасників — молодь 15-18 років, що навчаються у загальноосвітніх школах або коледжах, і вільно володіють англійською мовою. Студенти вищих навчальних закладів до участі у конкурсі не допускаються. Географічних обмежень не зазначається.

На всеукраїнському етапі у м. Києві, участники отримують підтримку менторів-підприємців. Найцікавіші проекти будуть нагороджені грантом у $1000, а їх команди отримають подорож до США, де навесні 2019 року проходитиме Youth Entrepreneurship Summit  при університеті Далавера для учасників з усіх країн. 

Результатом цього навчання стане сформульована бізнес-ідея, слухачі отримають консультації наставників-менторів з усього світу

Подати заявку: diamondchallenge.awardsplatform.com

Гранти на розвиток мікропідприємництва у Одеській області
Дедлайн: жовтень 2018 р.
Призовий фонд: €2500

Для участі у конкурсі на отримання гранта запрошуються внутрішньо переміщені особи з Луганської, Донецької областей та АР Крим, що мешкають в Одесі та Одеській області. Такі особи мають бути зареєстровані як ФОП або ПП понад 12 місяців. Щодо віку учасників, то приймаються заявки від людей 18-60 років.

Зазначається, що окрім вікових обмежень, існують і обмеження на ті або інші види діяльності, серед яких: оренда приміщень або обладнання, купівля вживаних матеріалів чи транспортних засобів, юридичні послуги, створення реклами, сайтів в мережі інтернет тощо, закупівля тварин або саджанців. Також в умовах програми наголошується, що брати участь можуть підприємства, які не отримували грантів протягом останніх 12 місяців. Переможці конкурсу дістануть грант на розвиток власної справи, який може бути використаний на закупівлю обладнання, меблів. Сума витратних матеріалів не має перевищувати 10%.

Подати заявку: попередньо домовившись про зустріч за телефоном +38 095 295 77 32, принести документи за адресою: м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 88/1, оф. 407

Erasmus for Young Entrepreneurs
Дедлайн: постійно діюча
Призовий фонд: часткове покриття витрат на перебування під час навчання

До участі запрошують молодь з підприємницьким досвідом до 3 років і тих, хто планує заснувати власний бізнес. Програма побудована на навчанні молодих підприємців більш досвідченими протягом 1-6 місяців у країнах-учасницях проекту. Досвідчені підприємці, що так само подаються на цей конкурс як ментори для новачків, теж отримують можливість навчатись протягом 1-6 місяців в одній з країн-учасниць. 

Як результат навчання підприємці отримують нові знання, кейси, досвід та контакти для подальшого співробітництва.

Зареєструватися: support@erasmus-entrepreneurs.eu

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x