Грудневі гранти

Конкурс грантів для розширення бізнесу від USAID

Дедлайн: 27 грудня 2017 року

Загальний бюджет конкурсу: 3 100 000 грн

Проект «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що веде Міжнародний благодійний фонд «Український жіночий фонд» за підтримки USAID, організовує конкурс грантів для розширення бізнесу та створення робочих місць для осіб, які постраждали від конфлікту. До участі запрошують малі та середні підприємства, зареєстровані як суб’єкти підприємницької діяльності, що працюють на території Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Харківської або Херсонської областей не менше одного року.

Мета конкурсу – визначити та підтримати потенційно успішні ідеї з розширення бізнесу, які сприятимуть працевлаштуванню осіб, що постраждали від конфлікту: внутрішньо переміщених осіб, демобілізованих військовослужбовців та членів їхніх сімей, людей з інвалідністю та інших осіб у кризових ситуаціях.

Подати заявку

Конкурс інвестиційних агропроектів AgroTalks

Дедлайн: 31 грудня 2017 року

Платформа розвитку агробізнесу AgroTalks разом із профільними інвесторами проводить Конкурс інвестиційних проектів в аграрній і суміжних галузях. Заявки приймають на конкурсній основі для участі у програмі акселерації, а також подальшого залучення інвестицій, масштабування і продажу бізнесу.

У конкурсі беруть участь бізнес-проекти (якщо мета – залучення інвестицій для масштабування бізнесу або необхідні консультації профільних експертів і участь менторів) і стартапи, де є ідея, прототип або вже готове рішення. Перевага надається інноваційним і технологічним стартапам, а також діючим бізнес-проектам і агропідприємствам.

Відбір перспективних проектів складається з кількох етапів, в яких бере участь команда Платформи розвитку агробізнесу, профільні інвестори, ментори і бізнес-експерти. Спочатку проекти обирають на загальними критеріями, потім автори захищають свої проекти індивідуально.

Оберуть 15 найкращих проектів. Бізнес-акселератор AgroTalks надасть командам експертну підтримку, яка, залежно від стадії реалізації, містить акселерацію, експертизу і менторство експертів ринку, супровід інвестиційних угод, підготовку бізнес-плану, оцінку ефективності тощо. Сім проектів, що вийдуть у фінал, презентують на профільній події Платформи у лютому перед інвесторами і галузевими експертами для публічної оцінки і можливості залучення інвестицій.

Подати заявку

Грант від Міжнародної організації з міграції (МОМ)

Дедлайн: 15 грудня 2017 року

Сума грантів: самозайнятість – до 650 євро

                         мікропідприємництво – до 2500 євро

Міжнародна організація з міграції за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччини та Німецький Банк Розвитку KfW розпочинають набір учасників для нового проекту, що має на меті покращити можливості для самозабезпечення та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та мешканців регіонів, які зазнали наслідків конфлікту. Проект зміцнить соціально-економічну стабільність у цих регіонах. Завдяки грантам на самозайнятість та мікропідприємництво вимушені переселенці та члени приймаючих громад матимуть змогу розширити наявний бізнес або розпочати новий. До участі у грантовій програмі запрошують внутрішньо переміщених осіб з Донецької та Луганської областей, а також Криму, що проживають в усіх областях України, місцевих мешканців з усіх областей України (територія, підконтрольна уряду України) віком від 18 до 60 років.

Усі учасники відвідають дводенний тренінг, де отримають експертну допомогу у формуванні бізнес-плану. Ті, хто найуспішніше захистить свій бізнес-план перед комісією МОМ, отримають гранти на започаткування або розвиток власної справи.

Подати заявку 

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x