Гуру переконання

Джуліан Трежер: Як говорити так, щоб інші хотіли вас слухати

Ви коли-небудь відчували, що ніхто вас не слухає? Найбільше це ображає, коли йдеться  про бізнес-переговори, від яких залежить підписання великого контракту. Джуліан Трежер, спеціаліст із комунікацій та звуку, у своєму виступі демонструє інструменти потужної мови – від вправ для розвитку голосу до навичок емпатичного мовлення.

 

Емі Кадді: Мова тіла формує нашу особистість

Уміння поводитися впевнено, навіть у нелегких ситуаціях, допомагає досягти успіху в усіх сферах життя. Соціальний психолог Емі Кадді розповідає про «сильні» пози, завдяки яким у збільшується рівень кортизолу і тестостерону в крові, що дозволяє нам почуватися впевненіше під час спілкування з різними людьми.

 

Колін Кемерер: Що відбувається в мозку людини при укладанні угоди? 

Ви впевнені, що можете передбачити поведінку свого суперника або бізнес-партнера? Поведінковий економіст Колін Кемерер розвіює цю ілюзію. На основі результатів дослідження він демонструє, що навіть шимпанзе краще прогнозують поведінку своїх родичів, ніж людина.

 

Вільям Юрі: Шлях від «ні» до «так»

Вільям Юрі, автор книги «Досягти згоди», пропонує елегантний спосіб почути «так» від співрозмовника. Відео допоможе усвідомити бажані дії під час виникнення конфліктної ситуації та важливість уміння бачити ситуацію зовні. 

 

Шена Аєнгар: мистецтво обирати 

Як людина робить вибір? Ті, хто знають відповідь на це запитання, досягають успіху і в переговорах, і в розвитку підлеглих, і у виведенні нового продукту на ринок. Шена Аєнгар, професор Columbia Business School та автор книги «Мистецтво вибору», відкриває секрети причин, відчуттів та можливих наслідків зробленого вибору. У відео йдеться про новаторське дослідження, яке виявило цікаві нюанси ухвалення рішень людиною у тій чи іншій ситуації.

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x