Інтерактивність як умова успіху

 Інтерактивність як умова успіху

Створити контент, що зацікавлює, непросто, але цілком можливо, особливо за допомогою інфографіки. А якщо ви запропонуєте інтерактивну інфографіку замість статичної, то матимете перевагу. Інфографіка чудово працює, але про це знаєте не лише ви, тому її використовують багато брендів. А інтерактивність – це можливість виділитися і привернути увагу саме до вашої сторінки. До того ж в епоху інформаційного перенасичення концентровані дані цінують. Якщо можна подивитися інтерактивний ресурс або декілька зображень зі статичним контентом, найвірогідніше, користувач обере перше. Але як зробити цей ресурс привабливим?

 

 

Шість підказок, як зробити якісну інтерактивну інфографіку

 

1. Ідея та пошук даних
Можна користуватися різними джерелами: власними даними з опитувань чи профілів клієнтів або ж публічними дослідженнями та звітами. Однак якщо використовувати лише сухі дані, вийде нудний контент. Тому додайте історію. Ось вдалий приклад: 
https://mahifx.com/mfxtrade/john-paulson/.
Ви вводите розмір своєї зарплати і дізнаєтеся, за скільки хвилин такі гроші може заробити Джон Полсон. Далі, крок за кроком, інфографіка розповідає вам, скільки він заробляє на торгівлі, які його витрати у порівнянні з вашими та ін. Певним чином це і ваша історія, тому вона захоплює. 

 

2. Дизайн, що відповідає історії
Ви створюєте візуальний об’єкт, що має захопити увагу аудиторії, а його дизайн має відповідати як сюжету вашої історії, так і набору даних. Зображення та інтерактивні елементи мають оживляти дані. Якщо зображення та анімація будуть розміщені на вашому сайті, можливо, потрібно стежити, щоб вони виглядали гармонійно у поєднанні з іншими елементами сайту. 
Приклад ідеального поєднання дизайну, даних та історії: 
https://cewe-photoworld.com/photos-on-the-web/

 

3. Реакція на дію користувача
Інтерактивність інфографіки не означає, що вона обмежена окремими клікабельними елементами. 
На кожну дію користувача має бути якийсь відгук, зміна контенту, щоб усе загалом створювало персональний досвід, навіть якщо це лише прокрутка сторінки. Ось так, наприклад: https://www.theatlantic.com/sponsored/athenahealth/population-health-in-rural-maine/723/
Під час скролінгу сторінки плавно зникають і з’являються заголовки та зображення, тло змінюється, пласка карта перетворюється на 3D тощо. Усе це захоплює увагу читача. 

 

4. Прихована частина контенту
Якщо щось приховано, воно автоматично стає цікавішим для користувача. Використовуйте цю людську рису – створюйте інфографіку з прихованими елементами, на які потрібно клікнути. 
До того ж прихований контент дає змогу пропустити нецікаві для користувача розділи і перейти одразу до тих, які він обирає сам. Ця ідея чудово втілена у Future of Car Sharing: http://futureofcarsharing.com/.

 

5. Персоналізований контент
Більше інтерактиву та персоналізації – ось рецепт вдалої інфографіки. Запропонуйте користувачам ввести свої дані та отримати інформацію, розраховану на їх основі.
Ось приклад, де пропонують дізнатися, яка вірогідність того, що у майбутньому певне робоче місце дістанеться роботу:  http://www.bbc.com/news/technology-34066941. 

 

6. Графічні форми для збирання інформації
Одне з головних завдань контенту – лідогенерація. А завдяки інфографіці, що пропонує персоналізовані результати чи інші дані, ви можете мати ліди значно швидше. Інтерактивний контент генерує удвічі більше конверсій, ніж пасивний. 
На цій сторінці http://info.snapapp.com/SA-Content-Land-LP.html користувачі проходять ігрове поле, де їм трапляються фрагменти дослідження. Також вони мають відповідати на запитання про вибрану стратегію контент-маркетингу. І насамкінець їм пропонують ввести свої дані, щоб отримати доступ до пункту призначення — персоналізованої сторінки. 

Отже, будь-яку частину статичного візуального контенту можна оживити за допомогою анімації, відео, ілюстрацій, анімованого тексту, і це не так складно, як може видатися спочатку!

(За матеріалами сайту https://www.snapapp.com/)
 

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x