Коротко про тренди у світі. Випуск 6

Щотижня ми збираємо тренди з усього світу, які допоможуть вам сформувати вектор розвитку, не проґавити тенденції і вміло адаптувати їх в бізнес-модель.

Технології 5G

Пройшли часи, коли мобільні технології представляли собою переважно функції зв'язку. Крім своєї традиційної ролі, вони міцно зайняли своє місце в ланцюжку споживання медіа контенту, давно ставши невід'ємною частиною нашого соціального життя. Втім, навіть ця роль стає для них тісною, адже п'яте покоління мобільного зв'язку обіцяє зробити революцію відразу в декількох галузях глобальної економіки, починаючи з логістики і закінчуючи індустрією відеоігор.

Технологія 5G  це – не просто оновлений стандарт 4G. Кількісні відмінності між двома поколіннями технологій створюють відмінності якісні: зменшення затримки встановлення зв’язку в 5 разів, а швидкості передачі даних в 20 раз відкриває шлях технологіям на базі підключення до інтернету, таким як інтелектуальні світлофори, бездротові датчики та пристрої спілкування між безпілотними автомобілями.

Завдяки більш високій швидкості і розширеному покриттю, що забезпечується бездротовим доступом 5G, малі підприємства зможуть поліпшити зв'язок із клієнтами, контрагентами та колегами.

Якщо ви керуєте бізнесом, покладаючись на мережеві завдання, такі як онлайн-продажі або спільне використання документів і файлів в хмарі, то доступ до більш швидкого з'єднання збільшить ефективність роботи підприємства: від віддаленого і ефективнішого управління виробництвом до прискорення поставок клієнтам шляхом підключення всіх відповідних процесів. Ця підвищена ефективність, ймовірно, призведе до підвищення продуктивності праці персоналу, проклавши шлях до зниження накладних витрат і, в кінцевому підсумку, до збільшення фінансових показників.

У своєму аналітичному матеріалі консалтингова компанія Deloitte пророкує, що 5G значно розширить можливості виробництва і варіанти використання пристроїв, які раніше вважалися не пов'язаними, приверне інвестиції в різні галузі і збільшить економічні вигоди як країн, так і компаній.

Тактильні інновації

Технологічні експерти пророкують тактильним інноваціям майбутнє головної сенсації 2020 року. Найчастіше цю новинку називають кінетичною комунікаційною технологією, суть якої полягає у відтворенні тактильних відчуттів за допомогою вібрацій та інших рухів в цифровому пристрої.

Раніше використання цієї інновації зводилося до моделювання в авіапромисловості та ігровій індустрії. Зараз ця функція поширена в медицині для підтримки людей з вадами зору в побутових умовах, а також для лікарів, які виконують дистанційні операції. Або, наприклад, технологія дозволяє уникнути аварійних ситуацій завдяки попереджувальної вібрації керма.

Недавнє опитування виробника тактильного приладдя Immersion, говорить про те, що реклами з тактильними компонентами демонструють на 62% більше зв'язку клієнта з брендом і компанією, ніж традиційні ролики.

Живучи в епоху четвертої промислової революції та поширених цифрових трансформацій, виробники повинні врахувати можливості тактильних механізмів. Інновація перетворює поняття доступності продукту, формує нові пропозиції в роздрібній торгівлі та сфері доповненої реальності.

IoT-гаджети

У сучасному світі головний наголос в розвитку ставиться на технології. Саме вони надали нам можливість без особливих проблем спілкуватися на відстані тисячі кілометрів, з офісу включати розумний пилосос і вимірювати годинником тиск. Все це можливо завдяки роботі IoT-гаджетів, які стали невід'ємною частиною життя сучасної людини.

IoT, Internet of Things або інтернет речей, – повсякденні речі з вбудованими датчиками, які об'єднані в одну конкретну мережу з доступом до Інтернету.

Використання IoT-пристроїв можуть допомогти в бізнесі залишатися на зв'язку з колегами як всередині, так і за межами офісних стін, допомагаючи їм спілкуватися більш ефективно і результативно.

Використання малими підприємствами роздрібної торгівлі смарт-міток на товарах можуть полегшити процес відстеження запасів. Дана концепція полягає в автоматичному оновленні кількості складованої продукції в момент їх продажу і для повторного замовлення. Інформація автоматично видається на робочий гаджет.

На додаток до смарт-міток можна віднести смарт-трекери. При замовленні товару до нього підключаються датчики, щоб відстежити розташування товару в дорозі за рахунок комбінації цифр, які відносяться до мітки товару. Відстежувати товар можна з будь-якого гаджета на спеціальному сайті або в додатку, який підключений до мережі Інтернет.

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x