Корисна п’ятірка

Корисна п’ятірка

Мистецтво укладати угоди

Дональд Трамп, Тоні Шварц

КМ-Букс

Дональд Трамп – це, імовірно, найвідоміша легенда у світі нерухомості. Безперечно, він важко працював, щоб мати честь так називатися. Світ Трампа складається з нескінченної низки угод та авантюр, більшість із яких він вважає по-справжньому успішними. Ця книга не лише автобіографія, у ній викладено 11 історій успіху підприємця-мільярдера. Він радить масштабно мислити, уміти захищатися від коливань вартості активів, максимізувати можливості вибору, вивчати потреби ринку, використовувати усі наявні важелі впливу, покращувати місце свого проживання, розповідати про себе світові через зв'язки з громадськістю та маркетингові кампанії, завжди виконувати власні обіцянки, уміти давати відсіч, контролювати витрати і розважатися. Щоправда, навіть така щирість та відкритість автора не пояснюють повною мірою, що саме робить його настільки успішним.

Адміністратегія. Ваша успішна кар’єра у сфері державного управління

Мачей Кішіловський, Ізабела Кішіловська

Основи

Якщо ви управлінець у державному секторі (у школах, лікарнях, культурних установах, органах місцевого самоврядування або уряду) – вітаємо! У вас є унікальна можливість вплинути на реальність навколо нас. «Адміністратегія» – це практичний посібник, який допоможе вам повною мірою скористатися цією можливістю. Книга є результатом досліджень роботи у десятках адміністрацій країн Центральної та Східної Європи, а також використання передової практики з усього світу.

Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива

Ден Сенор, Сол Синґер

Yakaboo Publishing

Ізраїль – маленька країна, яка майже не має переваг на географічній та економічній мапі світу. Їй лише 60 років, населення – 7,1 млн людей, немає суттєвих корисних копалин, а довкола – хаос Близького Сходу. І тим не менше, саме ця невелика країна за короткий проміжок часу стає однією з провідних держав. У чому секрет такого перевтілення? Це заслуга особливостей національного характеру, загартованого історією духу, розуму чи просто збіг обставин? На ці запитання дає відповідь американський інвестор Ден Сенор у книзі «Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива». Ви дізнаєтеся про роль інновацій у підприємництві; чому інвестори всього світу, попри серйозні ризики, вкладають гроші в ізраїльські стартапи; історію успіху Ізраїлю загалом і бізнесу в країні зокрема.

Брати Райт

Девід Маккалоу

КМ-Букс

«Брати Райт» Девіда Маккалоу – видатна сага про двох чоловіків, життя яких, ставши славетною миттю в історії Америки, продовжує впливати на сьогодення. До того ж це історія, що знаходить відгук у серці кожного, хто щиро вірить у здатність технологій змінювати світ попри той опір, що його нерідко доводиться долати під час запровадження інновацій.

Стратегія прориву

Сідні Фінкельштейн, Чарльз Харві, Томас Лотон

Companion Group

Книга демонструє, як різні компанії досягали проривних результатів, в тому числі на прикладах JetBlue, Google, Harley-Davidson, Starbucks, Samsung, IKEA, Toyota. Також розкриваються причини, за якими колись сильні компанії зазнали поразки на полі конкурентної боротьби. Заснована на п'ятирічних дослідженнях і випробувана на практиці «Стратегія прориву» дає стратегічне бачення, здатне привести вашу компанію до неймовірного зростання і значного збільшення частки ринку. Ретельно продумана, але при цьому проста за своєю суттю і, головне, реалізована стратегія – основна підмога керівника і підприємця в розвитку його бізнесу. Автори пропонують п'ять головних інструментів, які змусять вашу стратегію працювати.

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x