Lectures are coming

Лекція «Як побудувати відносини з медіа»  

 

Дата: 2 грудня, 13.00

Місце: Projector, вул. Воздвиженська, 34а  

 

Лекція журналістки Олександри Марченко (працювала в BBC Ukrainian та українському офісі Deutsche Welle) для власників бізнесу та PR-фахівців, яким буде цікаво дізнатися, як виглядає робота журналіста зсередини та як правильно будувати ефективну комунікацію з медіа. Слухачі дізнаються про те, що таке інформпривід та як його створити, які прес-релізи привертають увагу та як правильно готувати інформацію про компанію або продукт для сюжету чи статті.  

 

Вартість: 150 грн  

 

Зустріч із Райаном Веллсом (Велика Британія)  

 

Дата: 4 грудня, 19.00

Місце: Chasopys Eduspace, вул. Велика Васильківська, 30  

 

Райан Веллс, засновник британської маркетингової агенції Dynamite, фахівець з web-девелопменту та онлайн-бізнесу, розповість про актуальні тренди європейської IT-галузі та порадить українським підприємцям, як ефективно вести бізнес із британськими замовниками/партнерами. Окрім того, ті учасники, що лише планують започаткувати власну справу, дізнаються, як скористатися для цього безкоштовними ресурсами та британськими грантовими програмами.  

 

Вартість: 300-350 грн    

 

Лекторій Chat Bot Days  

 

Дата: 5-8 грудня  

Місце: креативний простір IQSpace, Одеса, вул. Жуковського 9  

 

Чотири дні присвячені технологіям розробки та використання чат-ботів. До участі запрошуються IT-фахівці та бізнесмени, які запустили чат-боти у своїх компаніях або планують це зробити. Першого дня слухачі дізнаються загальну інформацію про чат-боти та як їх використовують стартапери, маркетологи та бізнес-аналітики. Другий і третій дні будуть присвячені безпосередньо технологіям розробки. І насамкінець учасники долучаться до воркшопа зі створення чат-бота.

 

Вартість: 250-300 грн/день,                  

               800-1000 грн/всі дні  

 

Майстер-клас «Відцифрований менеджмент»  

 

Дата: 6 грудня, 18.30

Місце: Києво-Могилянська бізнес-школа, вул. Волоська, 8/5  

 

Володимир Савчук, провідний фахівець зі стратегічного та фінансового менеджменту підприємств, викладач MBA kmbs, презентує свою книгу «Відцифрований менеджмент: Business Intelligence для топів» і проведе майстер-клас для CEO та власників бізнесу. Учасники обговорять інноваційні підходи щодо управління компанією та дізнаються про їхнє практичне застосування.  

 

Вартість: безкоштовно  

 

Майстер-клас «Великий бізнес та подорожі-експедиції»  

 

Дата: 7 грудня, 19.00

Місце: Fedoriv Hub, вул. Велика Васильківська, 5  

 

Must visit для підприємців, які обожнюють подорожувати. Власник туристичної агенції Bodo Travel Віталій Дрозд, експерт із подорожей Наталія Теслюк та IT-фахівець В’ячеслав Ройз обговорять, як ефективно керувати бізнесом і встигати подорожувати, розвиватися та дедалі більше закохуватися у життя. Також спікери порадять, як уникнути професійного вигорання та де шукати натхнення для роботи.  

 

Вартість: 350 грн  

 

Семінар «Гнучка система бюджетування у компанії»  

 

Дата: 14 грудня, 19.30  

Місце: Chasopys Eduspace, вул. Велика Васильківська, 30  

 

Семінар з управління фінансами проведе підприємець, бізнес-ментор та спікер TEDx Костянтин Коптєлов. Він представить просту та гнучку систему управління фінансовими потоками та пояснить механізм її застосування на простих прикладах. Семінар зацікавить представників малого та середнього бізнесу. Передбачена Q&A-сесія зі спікером.  

 

Вартість: 200 грн, у день події – 250 грн 

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x