Ліфтові промови, що надихають

Ліфтові промови, що надихають

Подивімося правді в очі: паркування може виявитися просто жахом. Довго, дорого, а поки знайдеш вільне місце, витратиш багато бензину і забрудниш повітря. Тепер цю проблему можна залагодити завдяки parkatmyhouse.com. Ми – чудова невелика компанія, яку підтримала корпорація під назвою BMW. Тепер слухайте: ви можете забронювати стоянку на приватній території та заощадити до 70%. Потрібно припаркуватися перед спортивним матчем чи поруч із місцевим вокзалом? Чудово! Лише зайдіть на parkatmyhouse.com і введіть дані, де і коли ви хочете припаркуватися. Це так просто.

 

Ентоні Ексіназі, засновник застосунку JustPark. Його промова перемогла у конкурсі Pitch to Rich, який щороку влаштовує мільярдер Ричард Бренсон.

 

Чому ми створили Tesla? Щороку реєструють високий рівень СО2 в атмосфері, що призводить до зростання температури, і вона продовжує видиратися по стовпчику термометра дедалі вище. Автомобілі з двигуном внутрішнього згоряння виділяють й інші токсичні гази, смертельно отруюючи ними щороку 53 тисячі людей. Що ми можемо зробити, щоби змінити це? Коли ми розробили Tesla, то хотіли пришвидшити перехід світу на відповідальний та усвідомлений транспорт. Ми робимо чудові електромобілі. І це справді важливо для майбутнього нашого світу.

 

Ілон Маск, розробник Tesla

 

Уміння говорити – моя сильна сторона, розміщення інформації – мій пріоритет, а активність та адвокація — моє покликання. Я використовую засоби масової інформації та світ розваг, щоб надихнути людей і повернути їм любов до життя. Я один із щасливців, хто не розрізняє роботу та гру.

 

Алексіс Джонс, активістка жіночої організації I am that girl

 

Мені подобається знаходити прості рішення складних наукових проблем. Я засновник і генеральний директор у uBeam, який перетворює ультразвукові хвилі на електроенергію на пристрої живлення. Це як Wi-Fi для енергії.

 

Мередіт Перрі, засновниця стартапу uBeam

 

Я створила програму ReadThisNext, яка об'єднує авторів та читачів. Гарна книга може змінити ваше життя. Тепер ви можете висловити подяку автору. Автори частіше дізнаються про те, як відгукуються про їхні твори, і можуть зробити висновки. Ми демократизували пошук книг, щоби стати книжковим магазином майбутнього.

 

Дені Фанкхаузер, засновниця компанії ReadThisNext

 

Я розповідаю про новини цілими днями і досліджую, звідки вони надходять. Я був скрізь: на доповідях в Організації Об'єднаних Націй, на шоу Late Night з Джиммі Феллоном, на чемпіонаті світу з гри в аркаду Big Buck Hunter. А якщо ви пошукаєте в мережі інформацію про репера OJ Tropicana, ним також виявлюсь я.

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x