Маст-сі: лекції, курси, події жовтня

FuckUp Nights Lviv Vol II

Дата: 5 жовтня, 19.00

Місце: ITEAHub, Львів, вул. Героїв УПА, 80

Формат FuckUp Nights – розповіді підприємців про свої грандіозні провали, невдачі та фіаско – досить популярний, такі івенти відбуваються у багатьох містах світу. У жовтні українські бізнесмени зберуться у Львові, щоб згадати, як вони помилялися на шляху до успіху. Серед спікерів – ресторатор Марк Зархін та письменниця Лариса Денисенко.  

Вартість квитка: 550 грн

 

Курс «Як зробити з бізнесу бренд, який приносить гроші?»

Дата: 7 жовтня, 9.30 – 18.30

Місце: креативний простір «Часопис», вул. Льва Толстого, 3

Інтенсивний курс про бренди, маркетинг і те, як вони впливають на дохід і прибутковість малого та середнього бізнесу, розроблений для маркетологів або власників бізнесу, які хочуть розвивати свій бренд. Після закінчення курсу учасники матимуть у своєму арсеналі правильно складений план побудови та просування бренда, маркетингову стратегію та багато практичних порад із брендингу. Авторка курсу – маркетолог та журналіст Вікторія Єсауленко.

Вартість квитка: 900 грн

 

Майстер-клас «Design Thinking для створення та вдосконалення продуктів і послуг»

Дата: 14 жовтня, 11.00 – 14.00

Місце: креативний простір «Часопис», вул. Льва Толстого, 3

Майстер-клас з дизайн-мислення проведе Катерина Руденко, незалежний консультант і лектор, керівник програм з інновацій та підприємництва Міжнародного навчального центру в Хайфі, Ізраїль. Вона розповість про дизайн-мислення, як воно допомагає вдосконалювати продукти і послуги, та поділиться ізраїльським досвідом із застосування design thinking у бізнесі та повсякденному житті.

Вартість квитка: 300 грн

 

Конференція «Корпоративна безпека»

Дата: 18 жовтня, 9.30 – 18.30

Місце: готель Hilton Kyiv, бульв. Тараса Шевченка, 30

Юридична фірма Sayenko Kharenko проведе велику конференцію, де розглядатимуть найгучніші бізнес-конфлікти за участі державних органів, питання впливу громадської думки на корпоративну репутацію та тонкощі побудови інфраструктури безпеки на підприємстві. Серед спікерів конференції – СЕО, держслужбовці, юристи, журналісти, піарники. Зацікавить власників бізнесів, керівників юридичних відділів та служб безпеки.

Вартість квитків: 500-2 500 грн

 

Майстер-клас «Топ-команда: як налаштувати взаємодію всередині?»

Дата: 19 жовтня, 19.00 – 20.30

Місце: Advance Business School, Одеса, вул. Жуковського, 9

В рамках KMBS Idea Days Києво-Могилянська бізнес-школа проводить в Одесі майстер-клас для НR-директорів та менеджерів, які хочуть навчитися налагоджувати взаємодію між співробітниками компанії. Про те, як вийти на нові бізнес-результати та налагодити взаєморозуміння і взаємодовіру в команді, розповість Ярослава Лоянич, тренер-практик, консультант з HR-стратегій.

Вартість квитка: 400 грн

 

Get Business Festival #1

Дата: 20 жовтня, 10.00 – 18.00

Місце: НСК «Олімпійський», вул. В. Васильківська, 55

Delo.ua та Ощадбанк проведуть великий фестиваль, де представники малого та середнього бізнесу зможуть обговорити актуальні проблеми та питання. 80 спікерів поділяться професійним досвідом на пяти тематичних сценах. Для всіх учасників доступні дві зали з майстер-класами і практикумами, ще одна зала – з менторськими сесіями від генеральних директорів компаній національного рівня.

Після реєстрації на цьому порталі на вас чекатиме приємна знижка!

Вартість квитка: 300 грн

 

Виставка WorldFood Ukraine

Дата: 25-27 жовтня

Місце: МВЦ, Броварський просп., 15

20 міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв WorldFood збере професіоналів харчової галузі та ритейлу. Щороку саме з цієї платформи виходять на український ринок понад 40 компаній. Виставка зацікавить виробників і постачальників продуктів харчування та напоїв, дистриб’юторів, експортерів, імпортерів, представників харчового ритейлу та ресторанного бізнесу. В рамках виставки можна відвідати майстер-класи, презентації, food-батли та бізнес-лекторії.

Вартість квитків: 200-300 грн

 

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x