MBA на дивані

MBA на дивані

Якщо ви багато працюєте та надаєте перевагу продуктивному відпочинку, ми зібрали найцікавіші серіали, що допоможуть вам розвиватися просто на дивані. Драматичні сюжетні лінії не дозволять засумувати, а цікаві бізнес-кейси надихнуть на нові звершення.

Кремнієва долина / Silicon Valley

мериканський комедійний серіал про бізнес у славнозвісній Кремнієвій долині. Історія про групу стартаперів, які розробляли свої мобільні додатки в акеселераторі, але згодом об’єдналися заради створення унікального механізму стиснення файлів Pied Piper. У серіалі розкривається весь механізм створення стартапа – від ідеї до виходу на IPO – на тлі історії боротьби між великими інвесторами та IT-корпораціями. Головний герой, «ботанік» Річард Хендрікс, щосезону вирішує надскладне завдання і примудряється розвивати свій бізнес всупереч протидії внутрішніх і зовнішніх ворогів.

Як досягти успіху в Америці / How to Make It In America

Один з найпопулярніших серіалів про бізнес. Історія двох хлопців, які намагаються створити дизайнерський бізнес без жодного розуміння того, як це робиться. Їхні переваги – безліч контактів, талант і бажання досягти успіху. Гостросюжетності стрічці додає те, що конкурент хлопців – злочинець, який вирішив жити чесно. Цей серіал може надихнути молодих підприємців, а доросла аудиторія зрозуміє, як працює та мислить молоде покоління.

Дедвуд / Deadwood

Старий, але дуже цікавий історичний серіал про американське містечко на тлі золотої лихоманки. У розпал свавілля та хаосу до міста прибуває колишній федеральний маршал, який разом із своїм компаньоном збирається відкрити невеличкий магазин. Як утвердився капіталізм в Америці? Звідки бере свій початок громадянське суспільство в США? Всі відповіді – у трьох сезонах Deadwood.

Мілдред Пірс / Mildred Pierce

Міні-серіал про власницю мережі ресторанів. Кейт Вінслет грає світську даму, яку покинув чоловік, і вона змушена багато працювати, щоб прогодувати двох дітей. Почавши з посади офіціантки, вона долає чимало проблем і негараздів та врешті стає власницею мережі ресторанів Mildred's. Свій кар’єрний прорив головна героїня зробила за часів Великої депресії, коли рівень безробіття у США сягнув 25%. Це історія про те, що відчуває жінка, яка поєднує бізнес і родинні обов’язки.

Як я заробив мільйони / How I Made My Millions

Серіал виробництва американського каналу CNBC сподобається тим глядачам, які хочуть вчитися на реальних бізнес-кейсах. Кожний епізод описує реальні історії успіху мільйонерів. Наприклад, Мерібет Сенфорд, яка відкрила невелику компанію з нанесення логотипів на пакети і згодом перетворила її на бізнес із $ 40-мільйонним оборотом.

Джон Адамс / John Adams

Серіал сподобається тим, хто цікавиться механізмами управління. У ньому йдеться про одного із засновників американської держави Джона Адамса. Це був управлінець, на якого варто рівнятися. Він умів відстоювати свої переконання, був відкритий для діалогу і здатний на компроміси. Вимогливий політик, але не тиран. Кожний епізод – складний політичний, економічний або юридичний кейс. У першій серії молодий Адамс захищає в суді британських солдатів, яких звинуватили у розстрілі мирних жителів; у другій – бере участь у складанні Декларації незалежності; у третій – його обирають президентом. І це лише половина сезону.

Кров і нафта / Blood and Oil

Серіал про міць великого бізнесу. У центрі сюжету – геополітичні зрушення та економічний бум після відкриття нових родовищ нафти у Північній Дакоті, куди в пошуках кращого життя приїжджає молода амбітна пара. Випробування і негаразди подружжя розгортаються на тлі сучасного Дикого Заходу – із злочинцями, шахраями та нафтовими баронами.

Стартап / StartUp

Серіал про нові криптовалюти. Історія про правника банку, ватажка мафії і програмісти. За певних обставин їхні долі перетинаються через нову криптовалюту GetCoin (алюзія на BitCoin). Вони намагаються лишити звичне життя та почати новий легальний бізнес, долаючи при цьому багато перешкод.

Акули / Shark Tank

У реаліті-шоу телеканалу ABC підприємці представляють свої бізнес-ідеї інвесторам, а ті вирішують, чи варта ідея фінансових вливань. Корисне шоу для тих, хто думає створити новий продукт, але не знає, як представити свою ідею.

Бос / Boss

Серіал про авторитарного управлінця Тома Кейна, який дізнається про свою смертельну хворобу. Та попри це, він не відмовляється від влади і намагається протидіяти інтригам його супротивників. Том Кейн – яскравий приклад людини із нестандартним мисленням, яка вміє знаходити вихід із найскладніших ситуацій і не зупиняється ні перед чим. Головна ідея стрічки: стратегічне мислення – це незамінний інструмент, який може забезпечити довгострокове перебування при владі.

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x