Навчання для бізнесу

Навчання для бізнесу

Освітня програма GrowthUP
Дата: 1-9 лютого
Місце: Київ, вул. Жилянська, 75, Microsoft Ukraine

Програма триває п’ять днів і складається з декількох блоків: 
Семінар з технологічного бізнесу (1-2 лютого).
Підприємцям-початківцям розкажуть про основи технологічного бізнесу, створення та розвиток стартапів, формування команди, основи маркетингу тощо. 
Маркетинг та продажі в стартапі (5 лютого).
Семінар про особливості маркетингу і продажів у стартапі у порівнянні з великими компаніями, інструменти їхньої побудови.
Бізнес-моделі ІТ-стартапів (6 лютого).
Слухачі дізнаються, що таке бізнес-модель, як її розробляти або обирати. А також як шукати інвесторів, готувати необхідну документацію та де отримати фінансування. 
Побудова продукту в стартапі (9 лютого).
Семінар базується на методології Стіва Бланка, викладача Стенфордського університету, про необхідність ітераційної праці та постійної уваги до ринку.  

Вартість: уся програма – 3000 грн, окремі блоки – 1500 грн та 800 грн (залежно від обраного блоку програми).
Зареєструватися: http://growthup.com/ru/studying-program

 

Управління фінансами для власників бізнесу
Дата: 2 лютого
Місце: Київ, вул. Жилянська, 75

Практикум для тих, хто прагне навчитися структурувати управління фінансами та розмежовувати особистий бюджет та бюджет бізнесу. 
У програмі чотири модулі: аналіз фінансового здоров’я компанії, вивчення головної документації, автоматизація управління фінансами, впровадження звітів та оцінка ефективності бізнесу.
Практикум проводить Кирило Куницький, засновник компанії «Бізнес-Конструктор», підприємець з 15-річним досвідом, експерт із систематизації бізнесу та побудови сильних команд.

Вартість: пакет «Стандарт» – 4600 грн (до 15.01 – 3200 грн), пакет «Бізнес» – 4900 грн (до 15.01 –3500 грн)
Зареєструватися: http://www.constructor.biz.ua/finance/kiev/2/02-02-18/?ref=site

 

Відкрита лекція «Лідер 3.0: Від батога і пряника до культури щастя»
Дата: 6 лютого
Місце: Київ, пров. Ярославський, 1/3, HUB 4.0

Спікер лекції Ваче Давтян, підприємець з 26-річним досвідом, лідер компаній «Промкабель Електрика», «Пан Електро», засновник і бізнес-тренер Школи розвитку лідерства LеaderWay, розповість про розвиток типажів лідерів у соціумі. Це лідери 1.0 – альфа-самці, що стверджували свій статус за допомогою сили; лідери 2.0, що діяли за принципом обміну («Ти вивантажуєш три вагони, а я тобі плачу 3000 грн»), та лідери 3.0 – ті, що надихають та об’єднують людей, створюючи культуру щастя, де кожен знаходить своє призначення та максимально реалізує свої здібності. Ви дізнаєтеся про те, як припинити діяти з міркувань страху чи обміну та стати лідером 3.0.

Вартість: 200 грн (безкоштовно для компаній Європейської Бізнес Асоціації).
Зареєструватися: https://eba.com.ua/event/vidkryta-lektsiya-lider-3-0-vid-knuta-i-pryanyka-do-kultury-shhastya-2017-12-15-14-39/   

Успішні переговори: власний інтерес та мотивація партнера
Дата: 15 лютого
Місце: Харків, пров. Лопанський, 2/2

Усвідомлення власного інтересу та розуміння інтересу партнера – запорука успішних переговорів. Та цього замало, щоб знайти точки дотику. Потрібно також розуміти, як побудувати ґрунтовну позицію та правильну комунікацію. Спікер Галина Єрьоменко, яка має 9-річний досвід роботи на посаді віце-президента Міжнародного Інституту Бізнесу, розповість, чи варто поступатися власними інтересами, щоб зберегти відносини, як відрізнити інтерес від мотивації, як усвідомити свій інтерес й інтерес іншого та як відділити інтерес від позиції.

Вартість: 200 грн.
Придбати квитки: https://kmbs.ua/event/uspishni-peregovori-vlasniy-interes-ta-motivaciya-partnera-3

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x