Не лише свята, а й навчання

Конференція «Побудова особистого бренда у соцмережах. Інструменти популярності»
Дата: 13 січня
Місце: INVERIA flow space, Київ, вул. Володимирська, 49а

Конференція про побудову особистого бренда: як стати популярним у соцмережах, як знайти підписників, як мотивувати лайкати та коментувати пости. Запрошені спікери:
Віктор Локотков, засновник LVL80, заступник директора 404Agency, розповідатиме про принципи роботи соцмереж, визначення ЦА, найкращі SMM-стратегії, популярні типи контенту тощо;
Вероніка Горянська, фотограф та блогер, поділиться досвідом, як за кілька місяців набрати 16 тис. фоловерів в Instagram, розповість про нюанси оформлення сторінки, про аватарки, стилістику, хештеги;
Віктор Опанасенко, блогер, власник сторінки «Типовий Київ», розповість про вірусний контент та як його створювати.

Вартість: 900 грн, онлайн-участь – 600 грн 

Придбати квитки: https://2event.com/ru/events/1089408

Семінар Костянтина Коптєлова «Побудова системи показників бізнесу» 
Дата: 22 січня
Місце: Chasopys EduSpace, Київ, вул. Велика Васильківська, 30, 3-й поверх, код 240 

Семінар для власників бізнесу, менеджерів та керівників проектів. Ви дізнаєтеся, як створити бізнес-інструмент, який допоможе поєднати зусилля співробітників для злагодженого руху в одному напрямку. Цей інструмент дозволить кількісно оцінювати ефективність роботи, тримати усі процеси компанії, її розвиток і рух під контролем. 
Учасники навчаться правильно використовувати панель-індикатор, зрозуміють логіку її побудови, відбору показників для неї, їхнє відображення. На прикладах реального бізнесу проаналізують, які працюють індикатори і за якими критеріями їх відбирати.

Зареєструватися та придбати квитки можна за посиланням: https://building-the-system-of-indexes-inbusiness-chasopys.ticketforeven...

Вартість: 200 грн – до 21 січня, 250 грн – у день події

Семінар «Сила бренда: як зайняти своє місце в голові вашого клієнта?»
Дата: 31 січня
Місце: Одеса, вул. Жуковського, 9 

Як виділитися та зацікавити потенційних покупців, як перетворити свою торговельну марку на популярний бренд? Про це, а також про інструменти аналізу потреб і бар’єри між вашим продуктом та його цільовою аудиторією, нестандартні продуктові рішення, коректний аналіз комунікації клієнтів та створення місця для вашого продукту в житті клієнта розповідатиме Макс Бурцев, власник і креативний директор рекламної агенції Arriba!, засновник школи реклами і комерційного дизайну «Багаж», співвласник першого українського ілюстраційного бюро Moonsters.

Записатися на семінар: https://kmbs.ua/event/sila-brendu-yak-zaynyati-svoye-misce-v-golovi-vashogo-kliyenta-1

Вартість: 400 грн

Тренінг FreeConf Start для власників бізнесу
Дата: 27 січня
Місце: антикафе Edison, Вишневе, вул. Святошинська, 27д, 

На тренінгу розглянуть такі теми: 
е-commerce: реклама у соцмережах, контекстна реклама, особливості сайту для бізнесу, швидкий старт;
маркетинг: як визначити ЦА, навіщо потрібні маркетинговий план та дослідження для економії часу та грошей і написання УТП;
фінанси: де взяти гроші для бізнесу, планування доходів та витрат, нюанси ведення бізнесу – від його реєстрації до першого звіту за півроку. 

Замовити квиток: http://www.freeconf.in.ua/ 

Вартість: 450 грн

Майстер-клас «Маркетинг 3.0. Занурення»
Дата: 10 та 24 січня
Місце: Pro Business Center, Київ, вул. В. Василевської, 7, офіс 602

Цільова аудиторія – маркетинг-менеджери, рекламісти, PR-менеджери, керівники та власники бізнесу. Слухачі зрозуміють, що таке маркетинговий процес і як його використовувати для бізнес-цілей. Теми майстер-класу: маркетинг, типова структура маркетингового відділу, особливості використання реклами у бізнесі, повний цикл маркетингу, інноваційні інструменти маркетингових комунікацій та ін.

Залишити заявку на участь: https://www.trn.ua/trainings/63709/ 

Вартість: безкоштовно
 

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x