Підбірка контенту за тиждень

У підбірках контенту ми збираємо цікаві статті та відео про бізнес, що вийшли за тиждень. Цього тижня космічний мрійник Ілон Маск та один із найбагатших людей світу Джек Ма посперечалися про те, хто розумніший: машина чи людина. А ще з’явилася пара корисних інструментів для тих, хто працює з email-розсилкою та анімаціями на власному сайті.

Почитати

Компанія Petcube виробляє гаджети, що допомагають стежити за домашніми улюбленцями через мобільний додаток та гратися з ними, поки ви не вдома. Стартап зібрав більш ніж $14 мільйонів інвестицій. На конференції Future Lab співзасновник Petcube Ярослав Ажнюк розповів чому в нашій країні складно масштабувати бізнес і що для цього потрібно.

“Для того, щоб в Україні почало з’являтися більше великих компаній, нашому суспільству треба міняти рольову модель «не вкрадеш — не проживеш» на нові ідеали. Українці мусять зрозуміти, що в себе вдома вони можуть бути успішними, щасливими і реалізованими. Але для цього треба сумлінно вчитися і багато працювати," — вважає Ажнюк.

Більше тез із його виступу читайте в матеріалі MC Today

Популяризатор кавової культури в Україні, засновник кафе «Новий смачний проект», та кав’ярень Black Brew Bar, Yellow та Whitebeard Blackbird Андрій Чуковський підготував невеликий перелік літератури про каву. Буде корисно, якщо ви відкриваєте власну кав’ярню або ресторан.

 

Думаєте над тим, як просувати власний бізнес? Почитайте на Wonderzine детальний матеріал про фемвертайзинг — рекламу, що підтримує жінок та звертається до них. Всередині знайдете багато кейсів фемвертайзінгу від Nike, Reebok та Always, і роздуми про можливі ризики «продажу емпаурменту». 

 

Подивитись

На Всесвітній конференції зі штучного інтелекту Ілон Маск та Джек Ма обговорили майбутнє, проблеми людства та перспективи штучного інтелекту. Маск хотів колонізувати інші планети та лякав повстанням машин. Джек Ма, натомість, пропонував покращувати життя вже зараз, на Землі, та говорив про створення більш потужних та розумних інструментів, ніж комп’ютер. Буде корисним, якщо вас цікавлять проекти у сфері Big Data, AI та Data Science.

 

На FEDORIV VLOG вийшов новий випуск — про компанію з виробництва валіз Rimowa. Саме вони першими випустили в продаж валізи з алюмінію. Засновник незалежної креативної агенції FEDORIV, Андрій Федорів за 10 хвилин презентує історію бренду, особливості його маркетингу та чому саме у Rimowa можуть навчитися українські підприємці.

 

Спробувати

HandBrake — програма для конвертації відео у будь-який формат та для будь-якої платформи. За допомогою неї можна зменшити розмір відео без втрати якості. Тож якщо на сайті вашого бізнесу використовується багато відео з презентацією продукту та кейсами, радимо завантажити HandBrake. Програма безкоштовна та працює на Windows, Mac і навіть Linux.

Знайшли бомбовий сервіс для тих, хто любить email-розсилки, але не любить однотипні листи з поганим форматуванням. Really Good Emails — це колекція з більш ніж 4 тисяч листів, що відсортовані по категоріям: від свят та сфери бізнесу до службових повідомлень на кшталт «Залиште відгук на продукт». 

Для тих, хто хоче вести соціально відповідальний та екологічний бізнес, Світовий банк запустив конкурс Молодіжний саміт. На жаль, вік конкурсантів обмежений: від 18 до 35. Проте досвід у підприємництві не потрібен. Від учасників вимагається подати інноваційну ідею використання великих даних та технологій для вирішення проблеми забруднення, зміни клімату або створення інклюзивного сервісу у містах. 

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x