Підбірка контенту за тиждень

Зараз з’являється море контенту, але фільтрувати його дуже важко. Цим фільтром для вас будемо ми. Щотижня будемо збирати найкращі статті, відео та пости про підприємництво, що з’явилися протягом останніх семи днів.

 

ПОЧИТАТИ

 

Чому співробітники йдуть?

 

Втрата працівника може не лише вплинути на моральний стан команди, а й призвести до ефекту доміно та низької продуктивності решти співробітників. Чому люди йдуть? Іноді вони не знаходять те, що шукали, але часом причиною може бути й внутрішня організація компанії. Видання Harvard Business Review пояснює вісім помилок лідерів, що можуть спричинити звільнення працівників.

 

Соціально відповідальний бізнес може змінити суспільство

 

Видання The Village опублікувало репортаж зі старого заводу «Промприлад» у Івано-Франківську, який перетворили на сучасний бізнес-кластер із залученням інвестицій від громадян та бізнесу.

 

Команда проекту вже залучила понад 3 мільйони доларів інвестицій із запланованих 30, решту буде залучено протягом наступних чотирьох років. У перспективі бізнес-кластер “Промприлад.Реновація” буде спрямовувати 30% прибутку на фінансування ініціатив розвитку міста та регіону, а 30% площ центру нададуть соціальним і громадським організаціям на пільгових засадах. Виграють усі.

Детальніше розглянути проект ви можете і на відео:

 

 

Чи є щастя та успіх тотожними?

 

Тренерка Алла Клименко виступила на FutureLab з темою: “Успіх vs. Щастя. Що було раніше”. На своїй сторінці в Instagram вона поділилась основними тезами:

  1. Обираючи між щастям та успіхом, ми радше оберемо успіх, адже сподіваємось, що він принесе нам щастя.
  2. Ми частіше прагнемо бути успішними, бо не знаємо, як виглядає щастя. А як виміряти успіх — знаємо.
  3. 10% нашого щастя залежить від зовнішніх обставин, 50% отримуємо у спадок, а решта 40% залежать від нашого способу мислення.
  4. Щасливі люди більше заробляють, мають краще здоров’я, краще ладнають з оточенням та мають більш натхненне життя. Все тому, що цінують своє життя.

 

ПОДИВИТИСЬ

 

Штучний інтелект та майбутнє бізнесу

 

Штучний інтелект — це вже не царина наукової фантастики. Нейромережі малюють картини та пишуть тексти, а чатботи потроху замінюють співробітників служб підтримки. AІ дедалі більше впливатиме на всі сфери людського життя.

 

Хто попереджений, той озброєний. Саме тому радимо переглянути документальний фільм “Машинне навчання: життя в епоху АІ” від Wired. Ця документалка пояснює, як люди взаємодіють із штучним інтелектом сьогодні та чого варто очікувати вже за п’ять років.

 

Українці розробили автобус-позашляховик

 

Максим Бахматов, підприємець та відеоблогер, поспілкувався з Вахтангом Джукашвілі та Юлією Хомич – засновниками стартапу TORSUS, що розробив автобус-позашляховик. Підприємці обговорили всі етапи роботи над проектом — від першого прототипу і до втілення.

 

СПРОБУВАТИ

 

З додатком Signeasy ви можете підписувати документи за допомогою смартфона. Документ можна підписати стилусом або пальцем, або ж заздалегідь відсканувати підпис і завантажити його в додаток. Додаток також дає можливість вставити в документ печатку і логотип компанії. Ви можете працювати із усіма популярними форматами документів — PDF, Word, HTML.

 

17 жовтня відбудеться тренінг “Як ефективно управляти платоспроможністю бізнесу?”, який веде Тетяна Терехова, керівна партнерка “School for Financial Managers”. Під час тренінгу ви зможете отримати фахові знання з технології управління грошовими потоками, навчитеся проводити аналіз грошових коштів та розраховувати грошовий потік прямим та непрямим методом. Деталі — у події на Facebook.

 

НЕ ПРОПУСТІТЬ

 

Минулого тижня уряд запропонував для IT-галузі використовувати п’яту групу ФОП. Це було зроблено зокрема для того, щоб уникати ситуацій, коли під договором на виконання робіт ховаються звичайні трудові відносини. Від цього велика частина IT-сектору відчуває себе незахищеною, хоч фактично і не порушує закон. Ми розповіли, як правильно укладати договори з ФОП, щоб він не виглядав, як замасковані трудові відносини.

 

Ми також детально описали формат інвестування FFF — Friends, Family, Fools. Родина та друзі — це люди, які найкраще вас знають, розуміють вашу особистість, бізнес-схильність, тобто у вас вже є кредит їхньої довіри, під який ви й отримаєте інвестиції. «Fools» у цьому випадку — люди, що не мають досвіду в інвестуванні та можуть не розуміти ризиків, пов’язаних з інвестиціями. У нашому матеріалі ви дізнаєтесь про плюси та мінуси цього формату.

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x