Підтягуємо знання: digital

Digital-маркетинг – міцний та гнучкий інструмент розвитку бізнесу, який не потребує великих вкладень, а ось вивчення та часу – так. Якщо плануєте просувати справу в мережі, рекомендуємо такі видання, ЗМІ, фільми та лекції.

Книги

Seo 2017 Learn Search Engine Optimization with Smart Internet Marketing Strateg: Learn Seo with Smart Internet Marketing Strategies by Adam Clarke

Як просувати свій бізнес в інтернеті, бути першим у видачі пошукових систем, напрацювати клієнтів та продавати лише за допомогою грамотних SEO-методів? Відповіді знайдете у цій книзі.

81 days to becoming an online marketing sales machine by Kelvin Dorsey

Це видання, яке вчить ефективно продавати у мережі, стане у пригоді всім маркетологам. Новачки дізнаються про секрети та методики, а досвідчені фахівці знайдуть натхнення до нових ідей.

Building a StoryBrand: Clarify Your Message So Customers Will Listen Hardcover by Donald Miller

Що спонукає людей купувати продукт? Чому одна марка подобається більше за іншу? Кому симпатизує покупець – СЕО бренда чи людині, що його рекламує? Автор відповідає на ці запитання, а також пояснює, наскільки важливим є інструмент, що називається StoryBrand.

Content Inc.: How Entrepreneurs Use Content to Build Massive Audiences and Create Radically Successful Businesses by Joe Pulizzi

Автор змінює традиційний підхід до підприємництва, коли створює продукт, а вже потім намагається знайти клієнтів. Ця зворотна модель блискуча, але рідко вдається зробити все правильно. Ось саме робити правильно і навчить Джо.

The Art of Social Media: Power Tips for Power Users Hardcover by Guy Kawasaki, Peg Fitzpatrick

Ця книга належить до видань must read. Вона навчить отримувати найбільший зиск від витрачених вами часу, зусиль та грошей.

Фільми

Століття особистості/The Century of the Self

Фільм демонструє, як ідея ​про задоволення своїх бажань завоювала увесь світ. Ви зрозумієте, яким чином бізнес сформував і розвинув ідею задоволення неусвідомлених бажань, виявив приховані бажання споживачів та як ідея егоїзму стала домінтною в політиці.

Команда: Усунути гендерний розрив / CODE: Debugging the Gender Gap

Ви звертали увагу, як сильно реклама для чоловіків відрізняється від реклами, цільовою аудиторією якої є жінки? Останніми роками експерти багатьох галузей працюють над тим, щоб зменшити цей гендерний розрив. Про інструменти ви дізнаєтеся, переглянувши фільм.

Зображення та текст / Art & Copy

Фільм присвячений рекламі та натхненню. Це розповідь про найвпливовіших рекламників світу, однак за межами цієї індустрії вони невідомі. Почавши у 1960-х, ці художники і автори проявили бунтарський дух у своїх роботах, а бізнес зробив із мистецтва посередність і маніпуляцію.

Трансцендентна людина / Transcendent Man

Це фільм-хроніка про життя інженера і футуриста Реймонда Курцвейла, який вважає, що у найближчому майбутньому, завдяки швидкому розвитку технологій, ми асимілюємо у нову цивілізацію. Тоді не буде жодної різниці між людиною і машиною, між реальністю та віртуальністю, проблеми голоду та бідності зникнуть самі, але якщо машини виявлять свідомість, люди можуть втратити контроль над ними.

Роз’єднання/Disconnect

Автори стрічки вивчають небезпеку соціальних мереж та інтернету. Вони демонструють, як цифрові медіа спотворюють життя людей, тому їм дедалі важче балансувати між цифровим і реальним світом.

Медіа

prnewsonline.com

http://www.prnewsonline.com/google-analytics-menaker

Як маленька компанія з обмеженим бюджетом використала Goggle Analytics для свого зростання.

facebookru.com

www.facebookru.com

Усі тренди, плітки, новини digital-світу в одному ресурсі. Російською мовою.

ppchero.com

http://www.ppchero.com/

Кейси щодо роботи з AdWords, таргетованою рекламою у social media, мобільним трафіком.

wordstream.com

http://www.wordstream.com/blog

Фішки Google AdWords, реклами в YouTube і Facebook.

brianclifton.com

https://brianclifton.com/blog

Брайан Кліфтон – експерт і консультант з Google Analytics. Пише про аналітику пошукового трафіку і контекстної реклами Google з розрахунками і прикладами.

TED Talks

Кевін Аллокка: Чому відеоролики стають вірусними

Кевін Аллокка – тренд-менеджер YouTube, який ділиться своїми думками про популярність веб-відео. Він називає чотири чинники, завдяки яким відео стає вірусним.

https://www.ted.com/talks/kevin_allocca_why_videos_go_viral

Дженіфер Голбек: Ваші лайки у соцмережах говорять про вас більше, ніж ви думаєте

Пізнавальний TED Talk про те, що Facebook та інші соцмережі можуть багато знати про нас, зважаючи на наші випадкові лайки та поширення. Вчений-програміст Дженіфер Голбек пояснює, як це відбувається, чому деякі технологічні фішки шкідливі та чому ми повинні повернути контроль над інформацією її законним власникам.

https://www.ted.com/talks/jennifer_golbeck_the_curly_fry_conundrum_why_s...

Алексіс Оганян: Як здійняти хвилю у соцмережах

У гумористичній і цікавій манері Алексіс Оганян з Reddit розповідає реальну історію про те, як один горбатий кит став зіркою інтернету. Ви отримаєте класичний урок від творців мемів і маркетологів в епоху Facebook.

https://www.ted.com/talks/alexis_ohanian_how_to_make_a_splash_in_social_...

Дон Тепскотт: Як блокчейн змінює гроші і бізнес

Що таке блокчейн? Якщо ви не знаєте, то повинні дізнатися. Якщо ви знаєте, можливо, вам все ще потрібно пояснити, як це працює. Дон Тепскотт розповідає про технологію, яка, за його словами, є другим поколінням інтернету і має потенціал для перетворення грошей, бізнесів, урядів та суспільства.

https://www.ted.com/talks/don_tapscott_how_the_blockchain_is_changing_mo...

Неха Нарула: Майбутнє грошей

Що станеться, коли спосіб купівлі, продажу та обміну валют зміниться докорінно? У цьому яскравому TED Talk дослідник digital-валюти розкриває секрети грошей нового покоління і малює картину дивовижного майбутнього.

https://www.ted.com/talks/neha_narula_the_future_of_money

Related Terms

Не пропустити найцікавіше

x